Odtwórz Zwiastun nr 1 0:00

Zobacz Fisheye zwiastun

Film

2020 1 godz. 37 min.
6,0 25
ocen
6,0 10 25
282
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"id":"834501","linkUrl":"/film/Fisheye-2020-834501","alt":"Fisheye","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/45/01/834501/7931758.2.jpg"}
Kobieta ma za zadanie rozwikłać tajemnicę z przeszłości. Nagrodą za rozwiązanie zagadki, ma być jej wolność.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Fisheye
Fisheye (2020) Zwiastun nr 1 1:36
Fisheye | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2020 | Film Fisheye to wizjer, a zarazem jedyny kontakt ze światem Anny ([person=318562]Julia Kijowska[/person]), która właśnie dokonała wielkiego odkrycia naukowego. Niestety nie dane jest jej nacieszyć się owocami swej pracy. Zostaje porwana i poddana obserwacji w zamknięciu. Przez tytułowy wizjer śledzi życie najbliższych, którzy nie szczędzą wysiłków, by ją odszukać. Jednocześnie nawiązuje skomplikowaną relację z porywaczem ([person=399]Piotr Adamczyk[/person]). Zdesperowana kobieta zaczyna rozumieć, że aby się uwolnić, musi rozwikłać tajemnicę z przeszłości.

Fisheye to wizjer, a zarazem jedyny kontakt ze światem Anny (Julia Kijowska), która właśnie dokonała wielkiego odkrycia naukowego. Niestety nie dane jest jej nacieszyć się owocami swej pracy. Zostaje porwana i poddana obserwacji w zamknięciu. Przez tytułowy wizjer śledzi życie najbliższych, którzy nie szczędzą wysiłków, by ją odszukać.Fisheye to wizjer, a zarazem jedyny kontakt ze światem Anny (Julia Kijowska), która właśnie dokonała wielkiego odkrycia naukowego. Niestety nie dane jest jej nacieszyć się owocami swej pracy. Zostaje porwana i poddana obserwacji w zamknięciu. Przez tytułowy wizjer śledzi życie najbliższych, którzy nie szczędzą wysiłków, by ją odszukać. Jednocześnie nawiązuje skomplikowaną relację z porywaczem (Piotr Adamczyk). Zdesperowana kobieta zaczyna rozumieć, że aby się uwolnić, musi rozwikłać tajemnicę z przeszłości.

studio
Kosmos Production (produkcja) / DI Factory (koprodukcja) / Polski Instytut Sztuki Filmowej (współfinansowanie) / Więcej...
tytuł oryg.
Fisheye
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Angielski tytuł

  karlolek91

  Polacy mają jakiś kompleks? Nie można było nazwać filmu "Wizjer"? Albo bardziej dwuznacznie "Judasz"? Już nawet "Fiszaj" byłby lepszy. To nie jest słowo, którego używa się na co dzień w języku polskim, jak choćby design, coach, lifestyle.

 • Ten film będzie?

  LukaszJarosz25

  Mamy jakieś nowe wieści?

  1