film

Fisheye

2020
1h 37m
3,9 910
ocen
3,9 10 1 910
3,2 12
ocen krytyków
Kobieta ma za zadanie rozwikłać tajemnicę z przeszłości. Nagrodą za rozwiązanie zagadki, ma być jej wolność. Zobacz pełny opis
Fisheye zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Fisheye
Zwiastun nr 1
nr 1 2020-10-15T08:07:10 https://fwcdn.pl/webv/54/35/55435/55435.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/201/834501/fisheye_zwiastun_internet_emisja_hd.vp9.1080p.webm

Fisheye to wizjer, a zarazem jedyny kontakt ze światem Anny (Julia Kijowska), która właśnie dokonała wielkiego odkrycia naukowego. Niestety nie dane jest jej nacieszyć się owocami swej pracy. Zostaje porwana i poddana obserwacji w zamknięciu. Przez tytułowy wizjer śledzi życie najbliższych, którzy nie szczędzą wysiłków, by ją odszukać.Fisheye to wizjer, a zarazem jedyny kontakt ze światem Anny (Julia Kijowska), która właśnie dokonała wielkiego odkrycia naukowego. Niestety nie dane jest jej nacieszyć się owocami swej pracy. Zostaje porwana i poddana obserwacji w zamknięciu. Przez tytułowy wizjer śledzi życie najbliższych, którzy nie szczędzą wysiłków, by ją odszukać. Jednocześnie nawiązuje skomplikowaną relację z porywaczem (Piotr Adamczyk). Zdesperowana kobieta zaczyna rozumieć, że aby się uwolnić, musi rozwikłać tajemnicę z przeszłości.

na podstawie
Szymon Bogacz (opowiadanie)
dystrybucja
Forum Film Poland
studio
Kosmos Production (produkcja) / DI Factory (koprodukcja) / Polski Instytut Sztuki Filmowej (współfinansowanie) / więcej
tytuł oryg.
Fisheye
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Angielski tytuł

ocenił(a) film na 3

Polacy mają jakiś kompleks? Nie można było nazwać filmu "Wizjer"? Albo bardziej dwuznacznie "Judasz"? Już nawet "Fiszaj" byłby lepszy. To nie jest słowo, którego używa się na co dzień w języku polskim, jak choćby design, coach, lifestyle.

odradzam.

ocenił(a) film na 1

pewnikiem jestem za głupi, ale wymęczył mnie ten film okrutnie. szkoda tylko, bądź co bądź, niezłej obsady na taki szajs.

Depresja murowana...

ocenił(a) film na 2

po projekcji tego filmu. Wciągający, ale okropnie męczący. Główna bohaterka zagrana przez Kijowską, naprawdę mocna rola i szacun, ale jakoś fabuła i sama historia jakoś tak naciągana i bez pomysłu. Skupienie na głównej bhaterce i pokazanie kunsztu aktorskiego Kijowskiej niźli fajniejsze pociągnięcie fabularne.

Kto temu Szcześniakowi dał pieniadze? Jak można było w ogóle dopuścić do nakręcenia aż tak kiepskiego gniota?! Kolejny polski film tak denny, że aż irytujący. W kinie bym na pewno nie wytrwał. Za to w domu odpaliłem laptop i sobie licytowałem trampki na allegro. Mnie, w odróżnieniu od reżysera przynajmniej się udało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones