Andrzej Mastalerz 

7,3
18 040 ocen gry aktorskiej
Andrzej Mastalerz

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 27 października 1964

miejsce urodzenia: Chorzów, Polska

wzrost: 170 cm

żona Agata Piotrowska
W 1986 roku ukończył Studium Aktorskie przy Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie (Polska), a w 1990 roku Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie z filią we Wrocławiu (Polska).
W 2023 roku został odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pan Andrzej jest moim zdaniem najlepszym "czytaczem" audiobooków w Polsce. Ma przepiękny glos. Kiedy słucham Cienia wiAtru to ciarki mam cały czas. Genialny aktok który świetnie gra głosem.

Andrzej Mastalerz to aktor, którego kojarzy każdy średnio rozgarnięty widz w tym kraju. Mimo tej rozpoznawalności nadal pozostaje w cieniu polskiego kina. A szkoda bo to naprawdę niezły aktor, który zasługuje na więcej niż epizody i drugoplanowe role.

Mam wrażenie, że bawię się bombą poruszając ten temat, ale granie w tak różniących się narracjach stawia pytanie, czy aktor to kukła którą można wynająć do wszystkiego, czy może coś więcej? Zwłaszcza, że Mastalerz wcale kiepski nie jest...

Jak w temacie,nic dodać,nic ująć.

wszedlem sprawdzic skad pochodzi. Chorzow - i wszystko jasne. A tak w ogole to swietny aktor. Wymiata w Wojaczku i w ogole nawiazuje do dobrej polskiej starej szkoly aktorskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones