PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210136}
7,0 7 353
oceny
7,0 10 1 7353
Flicka
powrót do forum filmu Flicka

Bardzo dobry dla miłośników koni. Ja sama jestem miłośniczką tych niesamowitych istot. To jest pierwszy film, na którym się rozpłakałam. Gdy ją chcieli zabić bardzo wzruszył mnie ten tekst:
Katie: "Zabijesz ją?"
Rob: "... "
Katie: " dobrze tato. Zabij nas obie"
Ja ryczałam, nie płakałam. Bardzo dobry pomysł na stworzenie takiego filmu. Jeden z filmów, w którym nie chodzi o miłość człowieka do drugiej osoby, tylko człowieka do konia Ten film pokazuje, co łączy jeźdżca i konia. Jaka więź jest między nimi. Sama nie posiadam konia, lecz jeżdżę w stajni, w której nie chodzi o zawody i wygrane, tylko o więzi i współpraca.

Cindy_1666

W 100 % się z Tobą zgadzam. Ten film jest niesamowicie świetny. Wspaniała fabuła i krajobrazy, bardzo dobra gra aktorska oraz obsada, no i przede wszystkim wspaniałe konie. Osobiście też się wzruszyłem kilka razy na tym filmie. Momentami zabawny i wzruszający pozwala na refleksję na temat życia i tego co w życiu jest naprawdę ważne ...
Uwielbiam filmy, które prezentują mądre wartości, z których można się czegoś nauczyć, a ten film niewątpliwie je ma.
ZDECYDOWANIE WARTO GO OBEJRZEĆ !!! POLECAM I POZDRAWIAM :)

ocenił(a) film na 7
Cindy_1666

Zawsze, gdy widzę konie z galopie pytam siebie, czy może być piękniejszy widok symbolizujący wolność? Ten film nie jest tylko o przywiązaniu człowieka do zwierząt, ale także o przywiązaniu ludzi do ziemi, o podejmowaniu decyzji, które mają wpływ na całe nasze życie. Mówi o spełnionych i niespełnionych marzeniach, ale też pokazuje, że trzeba walczyć o to, czego się pragnie- nigdy się nie poddawać. Nigdy nie udało mi się pogalopować konno, czego żałuję. Ale gdy lekkim truchtem jechałam konno po polu pod lasem czułam dokładnie to, co ta dziewczyna-wolność i zespolenie z przyrodą. To zajefajnie cudowne uczucie:)

ocenił(a) film na 7
Cindy_1666

Dla mnie koń to taki większy pies
Da się go oswoić a on odda całą swoją duszę człowiekowi

ocenił(a) film na 6
Cindy_1666

film fajny ale bardzo nierealny jeśli chodzi o konie i do tego dzikiego konia. Bardzo łatwo przyszło tej dziewczynie wsiąść na konia, oswoić go, w rzeczywistości tak to nie wygląda. Poza tym ciekawy i wzruszający.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones