PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527913}

Fobos. Klub strachu

Fobos: Klub strakha
4,6 673
oceny
4,6 10 1 673
Fobos. Klub strachu
powrót do forum filmu Fobos. Klub strachu

Nie wiem skąd tak niska ocena tego filmu. Być może nie powalała ta produkcja, ale 4,7 to zdecydowanie mało. Jak na horror film trzymał fason i mógł się podobać. Widziałem już gorsze twory. Fobos miał swój klimat i chociaż przewidywalny to potrafił przykuć mnie do fotela. Ode mnie zasłużone 6.

ocenił(a) film na 6
filip_ek

Oczywiście "niezasłużenie" a nie "niezasłużonie"... Edycja nie działa :|

ocenił(a) film na 5
filip_ek

mi się film bardzo podobał, jednak uważam iż ocena jest słuszna. pomysł był dobry(dość oryginalny i na prawdę interesujący) jednak cały film, mam wrażenie, że robiony na łapu capu, na szybko.
pomysł +
wykonanie -

ocenił(a) film na 6
Zmo

Może i racja, ale większość horrorów tak właśnie wygląda. Wiadomo, że trudno taki horror mierzyć w skali innych rodzajów filmowych, jak sensacyjny, dramat itd. Oceniając tym tokiem rozumowania to poza paroma wyjątkami jak Lśnienie na przykład, to mało który horror dostałby notę 7, bo do innych gatunków nawet nie ma porównania.

Dlatego właśnie, w takiej "horrorowej" skali, tj. zważywszy na fakt, że jest to horror, uważam iż film ten spokojnie zasłużył na notę 6/10 którą mu wystawiłem. A ocena 4,7 czyli między "poniżej oczekiwań" a "ok" to jest wg mnie za mało.

filip_ek

Jak dla mnie film był ok, ale tak jak już to zostało stwierdzone wcześniej w filmie jedynie fajny był pomysł, jakby go bardziej dopracowali pod względem wykonania, dostałby o wiele więcej.

ocenił(a) film na 7
meggika

Na pewno nie jest to film klasy B wg mnie klasa A-. Miło sie ogladało polecam nie bylo nudów innym mogly nie przypasc do gustu ruskie dialogi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones