PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527913}

Fobos. Klub strachu

Fobos: Klub strakha
4,6 673
oceny
4,6 10 1 673
Fobos. Klub strachu
powrót do forum filmu Fobos. Klub strachu

Ulubiony bohater

ocenił(a) film na 7

Jaki był wasz ulubiony bohater/ ka, i dlaczego? ;)

ocenił(a) film na 5
tomaszek91

Ja z sympatią podeszłam do Saszy. Taki ogarnięty chłopak. Najmniej polubiłam czyścioszka. Ogólnie rozczarowało mnie zakończenie, pewnie miało być głębokie, no bo dzięki tej "przygodzie" Julia (chyba tak miała na imię?) zrozumiała, że powinna postawić na Saszę... no ale liczyłam na coś bardziej..horrorowatego..

ocenił(a) film na 7
sylka1993

Faktycznie, film utrzymany w klimacie survival-thrilleru z domieszką kina grozy, ale brak zjawisk paranormalnych nie przeszkadza w oglądaniu. A wracając do bohaterów, nie obraź się, ale wg mnie Saszka był zbyt bardzo wyidealizowany, choć postać bez dwu zdań sympatyczna.. :)

ocenił(a) film na 6
tomaszek91

Na pewno irytowała mnie ta blondyna, a najbardziej podobała mi się Wika, taka ponętna... A co do filmu, to miałem nadzieję na jakiś typ horroru s-f, ale wyszło też nie gorzej, gra aktorska kulała (szczególnie u tej blondyny, co zachowywała się jakby się urwała z planu jakiegoś serialu polskiego), ale na plus humor :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones