PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527913}

Fobos. Klub strachu

Fobos: Klub strakha
4,6 673
oceny
4,6 10 1 673
Fobos. Klub strachu
powrót do forum filmu Fobos. Klub strachu

w skali 1-10

ocenił(a) film na 1

Daje 1 ..i uwazam,ze to i tak za wysoko, a do konca filmu wytrzymalam tylko z tego powodu,ze mam taki zwyczaj ogladania "od poczatku do konca",a Wam zycze wytrzymalosci w ewentualnym ogladaniu.

ocenił(a) film na 7
2rosomak1

Wcale nie był taki zły, według mnie był nawet dobry. Jeśli ten film zasługuje wg ciebie na 1 to znaczy że nie oglądałeś jeszcze wielu filmów.

doliwaq

Dookładnie!! Dla mnie film był znakomity! Tylko trochę głupie zakończenie.

ocenił(a) film na 1
doliwaq

Mozesz zobaczyc noty do niektorych filmow, ktore ogladalam. Podpatrz sobie jakie filmy dla mnie sa nr 1 od konca:) i daj znac jakie sie nadaja na ocene 1, to sobie uzmyslowie to i owo...;p

ocenił(a) film na 1
2rosomak1

Popieram w 100% ten film to gniot jakich mało. Rzadko oglądam horrory a po tym filmie czuje, że będę jeszcze rzadziej. Nie polecam.

ocenił(a) film na 2
6zmysl

widzę ze są tu te dzieci ''neo''
słowo ''gniot'' jest mało profesjonalne co to w ogóle znaczy hehe
sobie wymyślili słowo....

2rosomak1

Uuu no to faktycznie masz sie czym chwalić..skoro dla ciebie arcydziełem kina jest taki mózgojeb jak Kac Vegas to faktycznie jesteś znawczynią kina

2rosomak1

mam niestety podobną ułomność i też czasem męczę najgorszą chałę do końca.

ocenił(a) film na 3
czupurny

Zgadzam się z "Doliwaquem".Film dobry nie był,ale na pewno nie był gorszy od tego chłamu który nas zalewa z USA.Jak dla mnie 3 to adekwatna ocena.Ps.Uwaga,spojler.Zakończenie bardzo osłabiło ten skądinąd niezbyt udany film.

ocenił(a) film na 6
2rosomak1

To podziwiam, ja to już takie nieraz filmy oglądałem, że nie dało się wysiedzieć do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones