PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339300}

Fragmenty Tracey

The Tracey Fragments
6,9 2 850
ocen
6,9 10 1 2850
7,3 6
ocen krytyków
Fragmenty Tracey
powrót do forum filmu Fragmenty Tracey

Jeden z tych filmów, które z każdą kolejną projekcją podobają się coraz bardziej. Gdy go widziałem po raz pierwszy wystawiłem mu 7, po trzecim seansie zastanawiam się już nad 9 :)

Oprócz niestandardowego montażu film jest niechronologiczny co dodaje mu ogromnego kolorytu i chce się go oglądać w kółko :)

Muzyka na 10.

Najlepsza rola Ellen Page.

Witcher

Jakby tego było mało nie wszystkie sceny są realne, część rozgrywa się w głowie Tracy a sam film jest pewną metaforą. Film niesamowicie wybija się na tle zalewającego nas komercyjnego chłamu. Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
Witcher

uwielbiam ten film :) jest tak bogaty w te wszystkie szczegóły, informacje, że ciągle po każdym obejrzeniu wierci mi w głowie i zostawia niedosyt..

holyland

Film jest dobry, ale tak ciężko się go ogląda, że więcej niż raz nie byłabym chyba w stanie.

ocenił(a) film na 8
ms_Glizda

Najgorzej jest przez pierwsze kilkanaście minut, później można się przyzwyczaić do takiego sposobu montażu, żeby pod koniec stwierdzić że film jest naprawdę b. dobry i wybija się względem innych produkcji o nastolatkach z problemami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones