PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5711}

Francuski pocałunek

French Kiss
6,9 45 378
ocen
6,9 10 1 45378
6,5 6
ocen krytyków
Francuski pocałunek
powrót do forum filmu Francuski pocałunek

Mogę oglądać ten film 5-10 razy w miesiącu ;-) a niektóre sceny non stop... mam ich kilka a szczególnie te w pociągu i jak Luc pokazuje Kate skrzyneczkę z doświadczeniem... :]

ocenił(a) film na 9
herka312

herka 312 - a ja myślałem, że to tylko ja jeden jestem tak zwariowany na punkcie tego filmu!

torla

a jednak jest ktoś jeszcze. a najgorsze jest to że mam ten film na dvd ale pozyczyłam go kiedyś i wrócił uszkodzony!!! :( i końcówka nie działa :( no ale nic poczekam aż znowu będzie w tv :) pozdrawiam!

herka312

No to się doczekałaś tego filmu w tv:)
A ulubiona scena? Zdecydowanie ta, w której Kate wychodzi na czworaka z restauracji i się przechadza pomiędzy tymi kolumnami(?) ;-)

zwijezda

Wczoraj niestety nie mogłam go obejżeć ;(((( chociaz miałam nadzieję że na koncówkę zdąrzę wrócić... jednak się nie udało :( a ulubionych scen jest mnóstwo ale akurat ta z Kate na czworaka jakoś specjalnie mnie nie urzekła... z resztą za kazdym razem tych scen jest coraz więcej...

ocenił(a) film na 9
herka312

U W I E L B I A M ten film... mrrrr... a najlepsze jest to że długo namawiałam na niego swego męża a jak obejrzał raz tak już go z 10 razy od tamtej pory oglądaliśmy :) HURRA !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones