PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006331}

Fresh

6,6 10 831
ocen
6,6 10 1 10831
6,8 11
ocen krytyków
Fresh
powrót do forum filmu Fresh

Hahahaha - super pomysł - film trochę śmieszny a trochę straszny,ale ja bawiłem się całkiem dobrze.Jest w tym filmie napięcie,są emocje no jest odjechany,oryginalny pomysł z tym handlem ludzkim mięsem.Na plus również bardzo dobra,wyrazista rola czarnego charakteru,moja ulubiona Charlotte Le Bon jako blondynka oraz kilka mocnych scen których lepiej nie oglądać podczas jedzenia - hahahaha.Tak na marginesie to czołówka w tym filmie pojawia się po 33 minutach - tego jeszcze nie widziałem.Polecam.

ocenił(a) film na 8
kleju30

O żesz Ty złamasie kutany!
Nie miałem co robić, to teraz muszę wszystkie filmy z tą Szarlotką oglądać!
Byś już lepiej tych komentarzy nie pisał, bo truskawkowe pole mi się rozrasta tak bardzo, że za chwilę mi braknie miejsca na zakładki tam u góry ekranu!
A ja tu tylko sobie przyszedłem zobaczyć tą śliczną chudziutką Daisy, co se tam z rakami śpiewała!
Ależ ja cię teraz kurde nienawidzę!!! ;)))

ocenił(a) film na 8
kotlet4ever

Bardzo przepraszam - edytować tu nie można, więc chciałbym złożyć oświadczenie:
Mam sklerozę, bo zapomniałem że również kocham Szarlotkę i chyba wszystkie filmy z nią już widziałem...
Właśnie sobie sprawdziłem.
Tylko zapomniałem, bo stary już jestem... ;)
Mam nadzieję, że wybaczysz ;)

ocenił(a) film na 7
kotlet4ever

Hahahaha - tak Kotleciku Szarlotka jest słodziutka.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Od dawna uważam, że siła horroru (podobnie jak SF) leży w minimalizmie/realizmie i tu otrzymałam satysfakcjonujące potwierdzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones