PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653637}

Fruitvale

Fruitvale Station
6,5 4 219
ocen
6,5 10 1 4219
6,7 9
ocen krytyków
Fruitvale
powrót do forum filmu Fruitvale

6/10

ocenił(a) film na 6

Film na poważny temat... co za historia... niestety kino samo w sobie tylko niezłe... przez większość czasu po prostu nudne... szkoda bo takie wydarzenia należałoby przedstawiać w o wiele lepszy sposób.

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Zgadzam sie, ze film nie byl dobrze zrobiony. W pierwszej czesci historie oglada sie troche z przymknietymi powiekami, w miedzy czasie robiac kilka innych rzeczy. Film nie do konca wciaga, do momentu ostatnich 20 minut, ktore wstrzasaja. Totalnie glupia smierc, ktorych jest bardzo wiele na swiecie...

ocenił(a) film na 9
reptile2006

Ten film nie ma trzymać w napięciu, nie ma bawić widza. Ma pokazać, że nawet człowiek który zrobił trochę zła w życiu jest w stanie się zmienić. I o tym jest pierwsza część filmu. W jaki sposób chcesz to przedstawić inaczej?
Według mnie pokazano to bardzo dobrze. Film nieprzeciętny. Wiadomo, że wszystko w nim przewidywalne, ale do diaska, w końcu to film oparty na faktach. To co, mają wymyślać scenariusz?
Zabito człowieka z zimną krwią i zabójca nie poniósł praktycznie żadnej kary bo był policjantem. A Oscar na śmierć nie zasłużył..

Pozdrawiam.

reptile2006

Pierwsza część filmu służy jakby do nawiązania więzi z bohaterem, którego później w tak brutalny sposób tracimy. Dla mnie spełniła rolę perfekcyjnie :)

ocenił(a) film na 6
reptile2006

Zawiewa amatorszczyzną. Przyznam się, że to był główny powód dla którego wziąłem się za ten film, ale miał za dużo nietaktownych momentów. Scena z psem? Naprawdę nie wiem co to było. Czasami postacie zachowywały się nienaturalnie. Silny prowadzący, silna przesłanka, ale co do reżyserii mam sporo wątpliwości.

lepeczynlcn

Scena z psem ma ukazać głównego bohatera jako wrażliwego na krzywdę innych stworzeń człowieka.

reptile2006

Bo to jest kiepskie filmidło. Błędów i niekonsekwencji od groma. Do tego emocje jak na grzybobraniu. Miało wyjść dobrze, a wyszło bardzo przeciętnie.

ocenił(a) film na 4
reptile2006

max 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones