PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30595}

Fucking Amal

Fucking Åmål
7,1 17 648
ocen
7,1 10 1 17648
7,0 11
ocen krytyków
Fucking Amal
powrót do forum filmu Fucking Amal

Świetny

użytkownik usunięty

Szkoda tylko, że nie obejrzałem go w kinie (w moim mieście był na ekranach tylko przez tydzień). Znakomite aktorstwo głównych bohaterek, piosenka "I want to know what love is" Foreignera. Coś w stylu manifestu młodego pokolenia. Na wielu festiwalach (zwłaszcza w Karlovych Varach) otrzymał wysokie noty i nagrody i zwyciężył na festiwalu filmów homoseksualnych w szwecji. Te dwie dziewczyny na zawsze zapadły mi w pamięc. Inni aktorzy (zwłaszcza odtwórcy ról Jessiki, Markusa i Johana). Nie ma się tu jednak co podniecać się seksem, bo prawie wcale (z wyjątkiem jednego pocałunku) go tu nie ma. Krótki, skrojony po mistrzowsku film.

użytkownik usunięty

...wczoraj oglądałam ,go po raz pierwszy ,ale brdzo dopadł mi do gustu ,bo uwielbiam takie filmy!:)) ...np: Fucking Amal (czyli ten film) ,Cześć Tereska ,w ogóle lubie filmy w takim typie! Jeżeli znacie nazwy takich odjazdowych:hihi ,filmów to pishscie w komentach pod recenzją itd....:)...o właśnie tu!:))..A jeshcze jedno! jeżeli ktoś śmie uważać ,lub uważa ,że ten ,,doskonały'' film jest kitny to niech spada krowy doić!

użytkownik usunięty

ja tez jestem pod wrazeniem!uwielbiam takie kino!!ale..blagam o pomoc... nagrywalam go na wideo i nie nagralo mi koncowki!!! co sie dzieje po tym, jak one sie zamykaja w kiblu i wszyscy sie do nich dobijaja?)?? prosze o pomoc, bo nie znam konca..pewnie wychodfza razem... moze ktos poratuje: piszcie na maila: pulchinka@tlen.pl :)

ocenił(a) film na 9

Eh...wspolczuje Ci ... przegapilas jeden z najlepszych momentow tego filmu... jako ze nie bede tutaj robil spoilerow, napisz wiec na gg ( 7763723 ).

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones