PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30595}

Fucking Amal

Fucking Åmål
7,1 17 651
ocen
7,1 10 1 17651
7,0 12
ocen krytyków
Fucking Amal
powrót do forum filmu Fucking Amal

jag allkar Elin!

ocenił(a) film na 8

Dlaczego nie kręci się takich filmów w Polsce? Może nie jest to film pokrju "But I am cheerleader", gdzie wszystko jest piękne i słodkie "mimo wszystko", ale i tutaj wszystko jakoś się kończy. Dla Agnes w każdym razie bardzo dobrze;) Bardzo realny obraz reakcji nastlotaków....

użytkownik usunięty
Triss

Älskar du henne? :)
Elin är söt men jag bli kär i Agnes! :D

Osobiscie uwazam FA za film lepszy od "But I'm a Cheerleader"; zreszta trudno je tak naprawde porownywac... Poza tym kwestia gustu. Jesli masz wiecej podobnych filmow to prosze o kontakt. :)

użytkownik usunięty

Jaaaaaaaaa
Jasne, że mam i na pewno się odezwę ;o) Wiesz, one są inaczej zrobione i cos innego przkazują. W takim razie do zobaczenia

ocenił(a) film na 7
Triss

Triss nie wiesz gdzie można zdobyć :But I'm a.. " i zagubione. Cholernie chcę obejrzeć te filmy, ale niestety nie mam ich jak zdobyć. Będę baaardzo wdzięczna za pomoc :)) z góry dziękuję

użytkownik usunięty
Triss

ja tez jestem pod wrazeniem!uwielbiam takie kino!!ale..blagam o pomoc... nagrywalam go na wideo i nie nagralo mi koncowki!!! co sie dzieje po tym, jak one sie zamykaja w kiblu i wszyscy sie do nich dobijaja?)?? prosze o pomoc, bo nie znam konca..pewnie wychodfza razem... moze ktos poratuje: piszcie na maila: pulchinka@tlen.pl :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones