PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30595}

Fucking Amal

Fucking Åmål
7,1 17 648
ocen
7,1 10 1 17648
7,0 11
ocen krytyków
Fucking Amal
powrót do forum filmu Fucking Amal

...naprawdę interesujący film.Prosty,skromny,prawdziwy, nasycony nadzieją i młodzieńczymi uczuciami. Rewelacyjna gra głównej aktorki,nie mogłam od niej oderwać oczu...:)

Tijuana_Lady

Której głównej bohaterki? :) Alexandry czy Rebecki? ;]

ocenił(a) film na 9
blacki

no no no tej brunetki, Alexandra chyba... ogółem strasznie młodo wygląda, uroda 12-letniej, niewinej dziewczynki, nic dodać, nic ująć. Co do blondynki-hmm,nie wiem- nie wywarła na mnie aż tak dużego wrażenia. Ale to moja subiektywna cena..:)))

ocenił(a) film na 10
Tijuana_Lady

Jeśli Ci chodzi o brunetkę (Agnes) to grała ją Rebecka Liljeberg

użytkownik usunięty
Tijuana_Lady

my też nie mogłyśmy oderwać od niej oczu ale z innego względu niż ty nie podobała nam się jej gra aktorska tylko tyłeczek. SZKODA ŻE NIE BYŁO ROZBIERANYCH SCEN EROTYCZNYCH!!!
MIMO TO FILM ZAJEBISTY JAK NA KINO EUROPEJSKIE POLECAMY!!!

ocenił(a) film na 10

Co do braku sceny erotycznej, to według mnie bardzo dobrze że reżyser nie zdecydował sie wprowadzić jej do scenariusza, scena tego typu w tym filme byłą niepotrzebna

P.S. Kino europejskie w wielu przypadkach (choćby właśnie "Fucking Amal") przewyższa produkcje amerykańskie - to oczywiście tylko moja opinia :)

użytkownik usunięty
Sarkissian

...kino europejskie z zasady przewyższa produkcje amerykańskie.
i to nie są przypadki.

Tijuana_Lady

obie świetnie zagrały, rzeczywiście Rebecka bardzo młodo wyszła w tym filmie, ale to tylko działa na jej korzyść :)

pozdrawiam :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones