PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490800}
7,3 225
ocen
7,3 10 1 225
Full Love
powrót do forum filmu Full Love

Na facebooku pojawiła się informacja, że film "The Eagle Path", który był już przemontowywany kilkukrotnie na przestrzeni wielu lat, ma trafić do dystrybucji zaraz po festiwalu filmowym w Berlinie 2023, który właśnie się odbywa. Jest podany mail, pod którym podobno można dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej premiery. Wysłałem tam pytanie, w jakiej formie ma trafić do dystrybucji i pod jakim ostatecznie tytułem ma się pojawić. Czekam na odpowiedź.

skorpion1977

Zlitowali się nad Vanusiem?

arcmarek

Oczywiście nie mówię, że ta informacja jest na 100% pewna, ale taka się ukazała. Odpowiedzi na maila do tej pory nie dostałem. Wydaje mi się, że to jest jedna z ostatnich okazji dla Van Damme'a by zarobić jakieś przyzwoite jak dla niego pieniądze. Bo ostatnie lata jego filmografii to same bezwartościowe gnioty, których oglądanie było dla mnie koszmarnie męczące.

skorpion1977

Dziwne że nie ma żadnych informacji na portalach. Jakaś platforma chyba by się pochwaliła tym.

skorpion1977

Minął już miesiąc od dodania przez kolegę tego posta, więc z ciekawości dopytam - dostał może już kolega jakąkolwiek odpowiedź na wysłanego maila? Na FB pod wpisem o premierze filmu widzę potwierdzenie z oficjalnego konta Belga, do tego JCVD na swoim oficjalnym koncie na Twitterze również potwierdza tę informację i jestem szalenie ciekaw co z tego wyjdzie.

Przyznam szczerze, że o ile fanatykiem Van Damme'a nigdy nie byłem, to odkąd poznałem historię "Eagle Path" (czy tam "Full Love" albo "Frenchy" albo jeszcze inaczej bo chyba był/jest jeszcze czwarty tytuł) to zaintrygowany jestem niebywale, bo to trochę taki "projekt życia" Belga, z którym cały czas chłop ma pod górkę. I coś mi mówi, że jeśli w końcu ten film wyjdzie to będziemy mieli przepiękną katastrofę... Źle Van Damme'owi nie życzę (wręcz przeciwnie), ale zobaczymy.

Gawron_184

Wygląda na to że to bullshit

arcmarek

A masz może więcej informacji czy to raczej ogólne spostrzeżenie (ku któremu też się zacząłem swoją drogą skłaniać)?

skorpion1977

I co, wiadomo już coś więcej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones