PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99081}

Fulltime Killer

Chuen jik sat sau
7,3 473
oceny
7,3 10 1 473
Fulltime Killer
powrót do forum filmu Fulltime Killer

Fenomenalny!

ocenił(a) film na 10

Wiele słyszałem dobrego o tym filmie więc czym prędzej postanowiłem go obejrzeć. No i wszyscy wychwalający ten film mają absolutną rację! Film jest genialny, bije od niego magia kina, lekkość i świeżość. Takich filmów już nie potrafią robić w Hollywood, Azjaci wręcz przeciwnie. Oczywiście Fulltime Killer nie jest jakoś szczególnie orginalny, ale biorąc z innych filmów reżyser potrafił stworzyć nową jakość. Bardzo mi się podobały wszelkie rozmowy o innych filmach ("film o kolesiu który biega z gitarą po meksyku jest taki sobie, ale ma świetne pomysły"). Fantastyczne są w tym filmie sceny akcji gdy bohaterowie wykonują zlecenia. Muzyka klasyczna pasuje idealnie. Dużo jest w filmie specyficznego czarnego humoru. Aktorzy spisali się na medal. No i jeszcze tekst na zakończenie "A kim jak jestem żeby się z nimi wszystkimi użerać" :) No po prostu filmowe arcydzieło! Ocena może być tylko jedna, 10/10 i miejsce w ulubionych.

A ta aktorka będzie mi się teraz śniła po nocach :) Śliczna kobieta, bije na głowę wszystkie amerykańskie sex-bomby!

użytkownik usunięty
Lemansky

Podpisuje sie pod tym obiema rekoma .Bardzo dobre kino azjatyckie.

ocenił(a) film na 9
Lemansky

popieram, wlaczylem sobie ten film ot tak z nudow i szczeka mi podala na podloge, to trzeba zobaczyc, nie da sie tego opisac

ocenił(a) film na 7
Bad_Santa

<MOZLIWY SPOILER> A tam... Dla mnie 6,5/10. Forma to nie wszystko. W ogole sie nie odczuwa pojedynku zabojcow, kobitka to cicha mysz w jednej scenie i przeprasza, ze zyje, a w nastepnych juz pomyka od jednego, do drugiego zabojcy z gunem. Straszna lipa z tym w scenariuszu. Pod wzgledem klimatu pojedynkow miedzy bohaterami, do Infernal Affairs to mu daleko jak stad do Chin. Ogolnie kilka akcji fajnych, zakonczenie i tyle. Bardzo naiwny film. Strzelaja sie, strzelaja i nikomu ani wlos z glowy nie leci a trup sciele sie wokol nich. Nie lubie takich akcji. Z latwoscia moge polecic lepsze filmy w tym klimacie.

Lemansky

"film o kolesiu który biega z gitarą po meksyku jest taki sobie, ale ma świetne pomysły" i wersja Tok'a rozłożyły mnie na łopatki;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones