nr 1nr 12021-05-05T08:57:59 https://fwcdn.pl/webv/72/55/57255/57255.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/144/855144/Funhouse___Official_Trailer.vp9.1080p.webm
jakie glebokie przeslanie niesie ten gniot, że przy skopanej reżyserii, bezsensownej fabule, tragicznym dźwięku, po prostu złych zdjeciach, śmiesznym aktorstwie (wymieniać moznaby jeszcze troche) ludzie na forum wciąż dają mu 9 i 10 prosze niech ktos