PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833810}
6,7 59 302
oceny
6,7 10 1 59302
6,1 29
ocen krytyków
Furioza
powrót do forum filmu Furioza

Damięcki zagrał bardzo źle. Jego "gra" wygląda tak, jakby przez pół filmu nie potrafił się zdecydować czy ma być głupkiem, czy nie. Żongluje manierami jak na próbach. W drugiej połowie filmu już zdecydował, że jednak pozostanie Damięckim i nie gra wcale. Ma kilka dobrych scen, szczególnie tych agresywnych, ale ogółem "gra" słabiutka. Daliście się nabrać, że to aktorstwo?

boolion

Ja sie nie dalem nabrac. Damiecki nie gra tylko szarzuje i wyglada. Na sile chce dowiesc, ze potrafi zagrac inny wizerunek. Momentami wyglada to groteskowo. Jak Krolikowski u Vegi.

crusing24

Nieprawda!Czepiacie się na siłe , rewelacyjnie zagrał!

Angelika_Michalowska_2

Na sile to on zagral. Przerysowana maniera bije po oczach i uszach.

ocenił(a) film na 4
crusing24

Zgadzam się z Tobą. Ale nawet te maniery mi tak nie przeszkadzały jak ta niekonsekwencja. Przecież początkowy zamysł był taki, że Golden miał być półgłówkiem. W pierwszych kilku minutach on nawet mówi jakby miał problem natury intelektualnej. Potem to magicznie znika. Bez sensu.

ocenił(a) film na 7
boolion

Ale to, o czym piszesz to raczej rola scenariusza, że scenarzysta nie mógł się zdecydować czy Golden ma być lekko przygłupawym kibolem, czy jednak typowym gangsterem. W obu przypadkach jednak zagrał świetnie, emocje kipiały, a parokrotnie aż ciarki przeszły jak np. rozmawiał z Banasiukiem o policjantce(Książkiewicz).
Jednak zgoda, że sama ta transformacja z lekko przygłupiego na poważnego gangstera nieco mnie zdziwiła, ale gra aktorska każdorazowo świetna.

Oceny może też wysokie dlatego, że jednak czasem oceniamy potencjał, czy pewne przyzwyczajenia do wykonanego progresu. A tu, Damięcki zazwyczaj znany z roli dobrych chłopców, czy też po prostu neutralnych, tutaj zagrał coś innego w dobrym wykonaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones