PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197372}

Futro: portret wyobrażony Diane Arbus

Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus
7,1 7 112
ocen
7,1 10 1 7112
Futro: portret wyobrażony Diane Arbus
powrót do forum filmu Futro: portret wyobrażony Diane Arbus

Zal.pl

ocenił(a) film na 6

Miał dzisiaj lecieć na tvn7 o 23;25 i co sie stało że puścili po raz 100 Seksmisje??????

ocenił(a) film na 7
markom65

Właśnie też jestem rozczarowany. Seksmisja leciała na tym samym programie jeszcze pare dni temu...

ocenił(a) film na 8
Dudson44

Też się zawiodłam,bo tego filmu nigdzie nie mogę znaleźć.Na stronie tvn7 znalazłam informację,że będzie 31 marca,ale bardzo późno.

nicole_15

Obok fana Nikole nie mozna przejsc obojetnie.
Faktycznie, film ciezko spotkac nawet w internecie. Na polskich stronach z filmami online nie ma po nim sladu, sa jednak i te zagraniczne i tutaj podaje link do filmu (jakosc calkiem przystepna, oczywiscie napisow polskich w nim nie ma i nie ma na to zadnej rady):
www.solarmovie.eu/link/play/465727/

pozdrawiam i przyjemnego ogladania

ocenił(a) film na 8
Sknerus89

Dzięki,obejrzałam i muszę przyznać,że warto było szukać.Teraz z niecierpliwością czekam na" Hemingway and Gellhorn" i na" Papperboy",który startuje w Cannes.Z dotychczasowych filmów z Nicole "Futro" był ostatnim,którego nie widziałam.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Sknerus89

Jest taki program co wyświetla napisy na ekranie, tak jakby normalnie leciał film, także można go poszukać, polecam, kiedyś tak obejrzałem parę filmów :)

ocenił(a) film na 8
Pauleta

leciał przedwczoraj na tvn7 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones