PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197372}

Futro: portret wyobrażony Diane Arbus

Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus
7,1 7 112
ocen
7,1 10 1 7112
Futro: portret wyobrażony Diane Arbus
powrót do forum filmu Futro: portret wyobrażony Diane Arbus

'Jestem zwykłym facetem. Wiesz? A teraz mam dziurę w suficie, przez którą włażą jacyś
popierdoleńcy.'

Film mnie roztrzaskał, już dawno nie oglądałam równie dobrego. Strasznie ciekawe ujęcia
np. moment odkręcania śrubki, albo zaglądanie przez judasza ( kiedy oko N.Kidman jest
pokazane w wizjerze). Dialogi (szczególnie reakcja męża Diany, na zaistniałą sytuację),
sposób pokazania śmierci Lionela. Moim zdaniem w filmie, jest dobrze zobrazowana
postać samej D. Arbus, jako delikatenj i kruchej kobiety.

ocenił(a) film na 8
czarnobiale

Zgadzam się w 100%. Futro, to taki ukryty diament. Piękny wizualnie i świetnie zagrany - czego chcieć więcej?

ocenił(a) film na 10
czarnobiale

Film piękne został nakręcony i chwała za to scenarzyście, reżyserowi i kamerzystom! :) Wspaniały, tajemniczy, wzruszający film =)

ocenił(a) film na 8
czarnobiale

ok, dzięki, właśnie przez takie komantarze widać, ze film to naprawdę coś. oglądam go!

ocenił(a) film na 9
czarnobiale

Lepiej bym tego nie ujęła! I moją uwagę również zwróciły te ujęcia, np. ze śrubką :) Piękny film z jeszcze piękniejszymi obrazami. Podoba mi się klimat i oczywiście sam motyw fotografii ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones