PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446394}

Futurama: Gra Bendera

Futurama: Bender's Game
7,4 5 635
ocen
7,4 10 1 5635
Futurama: Gra Bendera
powrót do forum filmu Futurama: Gra Bendera

Może dlatego mi się podobał, że po słabym "Bender's Big Score" i średnim "The Beast with a billion backs" zrozumiałem, że ma to formę rozciągniętego odcinka i jakaś akcja zaczyna się po połowie bo wcześniej tylko gadają i gadają. Tak więc stosunek akcja/gadanie nie sprawdza się już w tych 80 minutach. Jednak tutaj to gadanie wypada lepiej, jest zabawnie przynajmniej... no i dużo Zoidberga! W filmie znalazło się też trochę czasu na ponabijanie się z Beatlesów i Władcy Pierścieni - było naprawdę zabawnie. Naprawdę dobry poziom jak na full-lenght feature.
Moje oceny:
BBS - 3/10
BWABB - 5/10
BG - 7,5-8/10
ITWGY - 6-6,5/10

ocenił(a) film na 9

wg. mnie Bender's Game jest najlepszym z całej serii : )

ocenił(a) film na 9
marcymarcy

That's what i call "futurama". Jako jedyna pełnometrażówka dotrzymuje poziomu serialowi

ocenił(a) film na 9

Dzisiaj będę oglądał ostatni, ale Bender's Game jak na razie najlepszy zdecydowanie.. Nie wiem jak się to udało ale poprzednie dwa filmy (szczególnie drugi) zostały jakoś pozbawione klimatu Futuramy - i trochę było motywów zupełnie bezsensownych jak np. Fry nagle wielce kochający Coleen, mimo że konskwentnie od pierwszego sezonu (nie licząc epizodu z Amy), startuje do Leeli. W ogóle, druga część, gdyby nie to, że to Futurama dostałaby naprawdę kiepską ocenę za durną fabułę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones