plakat filmu Górski patrol

Górski patrol

Kekexili
6,8 405
ocen
6,8 10 1 405
339
chce zobaczyć
{"type":"film","id":171557,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/G%C3%B3rski+patrol-2004-171557/tv","text":"W TV"}]}
Górski patrol
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Kiedy pekiński dziennikarz Ga Yu przybywa do tajemniczego obozu Górskiego Petrolu Kekexili, staje się świadkiem pogrzebu, który pogrąża w żałobie całą tybetańską wioskę. Postanawia on odkryć prawdę o zagadkowym zniknięciu uczestników patrolu, zabiciu rzadkich okazów tybetańskich antylop oraz o plotkach, jakoby Górski Patrol współpracowałKiedy pekiński dziennikarz Ga Yu przybywa do tajemniczego obozu Górskiego Petrolu Kekexili, staje się świadkiem pogrzebu, który pogrąża w żałobie całą tybetańską wioskę. Postanawia on odkryć prawdę o zagadkowym zniknięciu uczestników patrolu, zabiciu rzadkich okazów tybetańskich antylop oraz o plotkach, jakoby Górski Patrol współpracował z kłusownikami. Ga Yu przyłącza się więc do patrolu i razem z nim wyrusza na tybetańskie pustkowia. Początkowo jest on jedynie zdystansowanym obserwatorem, jednak z czasem coraz bardziej angażuje się w tę sprawę i uświadamia sobie, że nie bierze udziału w zwyczajnym patrolu, lecz w życiowej wyprawie. Patrząc na świat oczyma uczestników patrolu Ga Yu doświadczy prawdziwego piękna ich życia, jakim jest wiara.

Górski patrol zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.