PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843611}

Głęboka woda

Deep Water
5,1 12 512
ocen
5,1 10 1 12512
4,1 10
ocen krytyków
Głęboka woda
powrót do forum filmu Głęboka woda

Nie dość, że piękna to jeszcze NAPRAWDĘ grać potrafi. A dopiero zaczyna...To może być DUŻA kariera.

zatkaokakao

Tez czekam na każdy film z udziałem Any ale czy dopiero zaczyna? Pracuje w zawodzie już 16 lat. Serial „Internat” w którym grała jedną z głównych rol zadebiutował 14 lat temu, więc jest już raczej doświadczoną aktorką a nie początkującą gwiazdką.

BMovieManiac

No wiesz...grała w serialu może i popularnym ale w tv i w Hiszpanii. Dla mnie wyznacznikiem bycia popularnym i bycia gwiazdą jest kino a nie tv. To, że potem, na koniec kariery (co zresztą widać od kilku lat) do tv trafiają znane nazwiska to ok ale nie w drugą stronę. Dom z papieru też fajny jest i aktorzy grają zacnie ale nie nazwałbym ich gwiazdami bo znani są z serialu. Z głowy znasz jakieś nazwisko? Ja nie pamiętam żadnego a Anę zobaczyłem w Blade Runnerze i wiedziałem, że "ma to coś", potem świetna w Na noże co pokazało, że to nie był pojedynczy wyskok. I dlatego będę bacznie obserwować jej kolejne filmy, jeśli tylko będzie okazja a nie dlatego, że grała w 6 sezonach czegoś tam. Wielką karierę (a taką jej wróżę) dopiero pomału zaczyna.

zatkaokakao

zmyj z niej ten makijaż wtedy okaże sie że to zwykła kobieta jakich tysiące na ulicy.

użytkownik usunięty
kolo_103

Zazdrość w oczy kole widzę :)

ocenił(a) film na 7

Ale ten komentarz to prawda. Jest mnóstwo takich kobiet na ulicy - takich, tzn. pięknych ;)

użytkownik usunięty
kolo_103

Albo zawiść, ze nie podobnej mieć nie będziesz ;)

użytkownik usunięty

Dokładnie, Ana jest zjawiskowa takiej urody nie było jeszcze w Hollywood.

Śliczna, urocza wydaje się ale czy aż takiej jest urody? Mnóstwo pięknie szych kobiet przewinęło się przez ekran.

ahahha co za zacna analiza mojej osoby. Szkoda że nie prawdziwa jak twoje życie klikacza w klawiature xD

użytkownik usunięty
kolo_103

Analiza osoby? Nie przesadzaj, stwierdziłam tylko ból dupki :)

kolo_103

a ty swoje wypociny jak kreslisz ? nie klikajac w klawiature ?

kolo_103

blagam, ona kosi kazda laske z ulicy nawet jakby byla skacowana po tygodniowej libacji

master_of_vinyl_donuts

Różnie bywa. Ja na nią spojrzałam i uznałam, że jest urocza z tą delikatnością w twarzy. Mąż popatrzył i powiedział "za chuda ta Murzynka ma przynajmniej cycka". Gusta i guściki. Uroda dość południowa.

kolo_103

Według mnie, bez makijażu wygląda nawet lepiej, ale jestem fanką naturalnej urody.

ocenił(a) film na 6
magdaxd

Ja tam wolę BOTOX.

soulfly777kris

Kto co woli.

ocenił(a) film na 5
zatkaokakao

Jestem 100% hetero kobietą, ale jak ją widzę, to mi mowę odbiera <3

sweet_anger

Widziałaś jej 5 minut w Bondzie? Dla tych 5 minut obejrzałem tę szmirę ;-)

ocenił(a) film na 5
zatkaokakao

Ukradła cały film :D

ocenił(a) film na 6
zatkaokakao

Jak jeszcze nie widziałeś to choćby tylko dla niej zdecydowanie warto, jest tyłeczek są cycuszki no i aktorsko bardzo dobra:)

ocenił(a) film na 7
slobi

Hahaha, miałem podobny komentarz napisać aby zachęcić uczestników wątku do obejrzenia, gdyż film zasługuje na wyższą ocenę niż 4,8*.

slobi

to tego jeszcze st00pki :P

tirex_rmp

Dobrze że nie mam problemu z penisem i hormonami, nie oglądam filmów bo fajna dupa. To tylko skóra i kości....

użytkownik usunięty
kenyzlhwdpjp

No cóż, ja jestem kobietą i tak doceniam atuty Any.

ocenił(a) film na 6
tirex_rmp

Wiesz że to się leczy ?
Nawet powstała pierwsza klinika dla stópkarzy niedawno w Polsce więc ten tego...

ocenił(a) film na 6
zatkaokakao

Ja to samo. Gdyby nie ona to wyłączyłbym po 20 minutach.

zatkaokakao

Ale co ona tam takiego świetnego odegrała?

m_a_r_t_h_a

Wszystko. Była esencją kobiet z Bondów. Od dawna nie było tak wyrazistej postaci kobiecej w Bondzie a grała tylko kilka minut.

zatkaokakao

O tak! Udawała niewiniątko, przewracała oczami i wymachiwała nogami. No wow! To jest 100% popis aktorstwa! XD XD Masakra.

zatkaokakao

Najlepsze lata ma już za soba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones