PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192302}

Głosy niewinności

Voces inocentes
7,8 4 022
oceny
7,8 10 1 4022
Głosy niewinności
powrót do forum filmu Głosy niewinności

Mimo, iż do końca nie byłem przekonany do tego filmu, czy nie będą to dwie godziny i czy nie lepiej jednak obejrzeć coś innego. Jednak mysle, iz film ten spełnił moje oczekiwania, bowiem to na czym zalezalo mi najbardziej, czyli właściwie oddana atmosfera konfliktu w Salwadorze została jak najbardziej zrealizowana. Na pewno nie jest to nudny film, bowiem cały coś ciągle się w nim dzieje, zaś losy tych nieszczęsnych dzieciaków opisane zostały z uwzględnieniem własciwej dawki realizmu i tragizmu. Mimo iż końcówka filmu może nieco mniej wrazliwa publike doprowadzić wręcz do łez, wydaje się że rezyserowi w odpowiedni sposob udalo się przedstawić tragedie i beznadziejnośc sytuacji, w jakiej tkwili mieszkancy tego niewielkiego kraju. Oczywiscie widac w nim także specyficzny amerykanski odcień filmu wojennego czyli gloryfikacja roli USA w rozwiązaniu konfliktu oraz wymowa pacyfistyczna, jednak na pewno "Glosy niewinności" nie są jankeską kolejna produkcją wojenną i chocby ze względu na to warto ten film obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones