PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105239}

Głowa w chmurach

Head in the Clouds
7,0 11 095
ocen
7,0 10 1 11095
6,0 2
oceny krytyków
Głowa w chmurach
powrót do forum filmu Głowa w chmurach

go oglądać i przeczytałam kto tam gra (Townsend, Cruz, Theron) liczyłam, że będzie to jedno z kolejnych dzieł tego gatunku (osadzony na początku zeszłego wieku dramat z piękną miłością w tle). Znudziła mnie już początkowa scena i wiedziałam, że ten film obejrzę tylko dla zabicia czasu. Jakoś przebrnęłam przez niego. Aktorzy jakby nie wczuli się w rolę. Miejscami miałam wrażenie, że oglądam lekką komedyjkę. Niestety nie można tego filmu nazwać dziełem. Ten film to jakaś pomyłka. Nie wiem co skłoniło aktorów do tego, żeby w nim zagrać, bo potrzeba zagrania w ambitnym filmie na pewno nie :)
Kolejny minus filmu - cały czas mi nie pasowało, że albo wybrali tu za "starą" odtwórczynię głównej roli kobiecej (Theron) albo za młodego odtwórcę głównej roli męskiej (Townsend). Tak na serio to ona wyglądała mi na zbyt dojrzałą dla niego. Zdziwiłam się, bo w rzeczywistości on jest od niej trzy lata starszy, czego w ogóle nie widać, a wyglądał przy niej jak jakiś wymizerowany student :)
Jeśli chcecie to możecie ten film obejrzeć ale wielkich wrażeń i emocji po nim się nie spodziewajcie.

koa222

po pierwszej połowie myślałam, że dam 8, ale druga zcesc filmu mnie bardzo rozczarowała...

Wilczyca_6

Ja też spodziewałam się czegoś innego. Przypadkiem obejrzałam zdjęcia do tego filmu i myślałam, że będzie on na miarę "Pokuty", jednak się rozczarowałam. Nawet tak sławne nazwiska nie pomogły - żadnych emocji - a przecież było tyle okazji do tego. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones