PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556174}

G.I. Joe: Odwet

G.I. Joe: Retaliation
6,1 40 240
ocen
6,1 10 1 40240
4,8 10
ocen krytyków
G.I. Joe: Odwet
powrót do forum filmu G.I. Joe: Odwet

W sumie ze starej części zostało mało ludzi.., a szkoda. Bo fajny był ten wątek z Marlonem...
Jest za do Byung-hun, który ponoć zginął w poprzedniej części... Bezsensu jak dla mnie. Jak
się coś kontynuuje to się kontynuuje, a nie dodaje nowych wielkich czarnoskórych facetów,
tak dla jaj żeby było, że jakieś koksy są... =///

ocenił(a) film na 6
wonska15

Storm Shadow wracał do życia także w komiksach, więc jego powrót w universum filmowym jest czymś logicznym. Natomiast czarnoskóry koks - Roadblock - to jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych postaci w "Joe".

Rodion_Raskolnikow

Nie wiem nie znam historii komiksów, nie zgłębiałam się ale sądzę, że robiąc o tym film powinno się wszystko od początku do końca zgadzać, a mym skromnym zdaniem tak nie jest .

ocenił(a) film na 6
wonska15

No i się zgadza - w komiksach Stormy dostał kilka kulek od Baronowej, przeżył dzięki wprowadzeniu się w Sen Feniksa (technika jego klanu) i wrócił do gry. Co do nagłego wprowadzenia "koksa" - tak samo. W "Joe" dość często postaci pojawiały się i znikały bez większych wyjaśnień (choć częściej zdarzało się to w kreskówce niż w komiksach). Nigdy na przykład nie wyjaśniono gdzie - po animowanym "The Movie" podziali się dr Mindbender, Zartan...

SPOILER Wg Jona Chu Destro (niestety, już nie Chris Eccleston) pojawi się na krótko w filmie - sądząc po zwiastunach zostanie porzucony przez Dowódcę podczas ucieczki i - jak sądzę - w części trzeciej spróbuje (może z Baronową, może sam) odegrać się na swoim szefie / wspólniku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones