PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556174}

G.I. Joe: Odwet

G.I. Joe: Retaliation
6,1 40 240
ocen
6,1 10 1 40240
4,8 10
ocen krytyków
G.I. Joe: Odwet
powrót do forum filmu G.I. Joe: Odwet

Fajny, zrobiony z polotem film, o wiele lepszy niż pierwsza część (oczywiście piszę o wersji Extended Action Cut), nie rozumiem tak słabych not, film ma być dla wszystkich, więc jest i dziecinny 9przecież to na podst. zabawek jest) ja przy piwku odleciałem :)

doom45

Popieram :)

ocenił(a) film na 9
doom45

Moim zdaniem 1 byla sporo lepsza.

misgumis

Robię sobie cichą nadzieję że trójka połączy najlepsze cechy pierwszej jak i drugiej części i się wtedy pogodzimy :)

ocenił(a) film na 9
doom45

Nie wiem czy ogladales orginalne anime G.I.Joe ale to wlasnie jedynka bardzo przypomina orginał a dwójka juz jest bardziej samodzielnym filmem a szkoda.

misgumis

oglądałem, ale od filmów animowanych lepszy był komiks marvela który przedstawiał tą właśiwszą wersję uniwerum - bardziej realistyczną, bez laserów, cobry la itd. w założeniu twórców pierwsza część filmu oddawała ducha filmów animowanych, dwójka - komiksów, dla mnie zarówno jedynka jak i dwójka mają momenty pozywtywne jak i negatywne ale klimat Joesowy jest lepszy w Odwecie

misgumis

Powstało anime GI Joe? Nie wiedziałem że takowe kiedykolwiek powstało, nie miało jednak dużego rozgłosu pewnie.

ocenił(a) film na 9
Kamcioslav

Chyba jednak mialo na poczatku lat 90 bylo dosc popularne.

misgumis

Słowo anime znaczy animation, to jest to samo, ale "anime" wszyscy nazywają japońskie filmy animowane i gijoe z lat 80 powinieneś nazywać raczej animation a nie anime aby wszyscy wiedzieli o co chodzi, w przypadku gijoe to powstało G.I. Joe: Sigma 6, to jest już anime

doom45

sorki, oglądałem właśnie te animacje, raczej nazwałbym to kreskówką a nie anime dlatego nie wiedziałem o co chodzi

ocenił(a) film na 9
doom45

doom45 masz racje i racji nie masz. Anime to film animowany to tylko jakos w polsce sie utarlo ze anime to japonskie bajki w jezyku angielskim anime to anime.

misgumis

No właśnie ja o tym wiem, ale większość kojarzy "anime" z japońskimi animacjami - tak się u nas przyjeło i raczej jezeli piszesz że GIJoe Anime to np. nie świadomy czytelnik od razu skojarzy raczej to z Gijoe sigma six a nie z tymi z lat 80-ych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones