PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10031941}

Gad

Reptile
6,7 27 333
oceny
6,7 10 1 27333
6,8 17
ocen krytyków
Gad
powrót do forum filmu Gad

Widać po trailerze ten netflixowy sznyt, reżyser wyrobnik, zero indywidualności, wszystko pod specyficzny streamingowy wygląd i drugi oraz trzeci sort aktorów partnerujących Del Toro. Mogę się mylić, ale nawet "gwiazdorskie" produkcje w N. są poza nielicznymi wyjątkami sprowadzone do tego samego, nijakiego mianownika.

ocenił(a) film na 7
browne_2

Dla mnie Netflix to jest kopalnia słabych filmów z wysokimi budżetami i znanymi nazwiskami, naprawdę, rzadko zdarza im się zrobić dobry/przecięty film. Obejrzę to tylko ze względu na Del Toro. Ale oczekiwań wysokich nie mam.

Xenon2012

Polecam "Nadbagaż":-)

ocenił(a) film na 6
AutorAutor

Tylko po co takie badziewie polecać?

browne_2

https://www.filmweb.pl/film/Nadbaga%C5%BC-1997-5479

ocenił(a) film na 6
browne_2

a jak dla mnie po trailerze film bedzie minimum sredni czyli dobry 6/10 albo i lepiej
juz po samej muzyce,aktorach i kadrach widac,ze to ebdzie cos lepszego.

a moze poprostu mam mega obnizoną poprzeczke przez to ze w tym roku wychodziły głownie gowniane produkcje i platorfmy stremingowe zamieniają sie w steam morze miałkiego gumna

ocenił(a) film na 6
marcinpastuszynski

serio szukam od 2 godzin nowych filmow i seriali do ogladania i ten od razu sie wyrozniał,perełka w morzy gomna, oby oby!!

marcinpastuszynski

To rzeczywiście problem. Byłem unieruchomiony ostatnie pół roku i po cokolwiek do oglądania musiałem sięgać nawet do lat 90. Normalnie, zabiegani ludzie nie widzą skali degradacji. Pod każdym względem. Więcej kasy idzie ale głównie na zewnętrzną „efektowność”. Stroje, efekty, znanych aktorów. Za to scenariusz, oryginalność, rozwój postaci, wyzwania intelektualne czy szeroki zakres poszukiwań: zwyczajnie leżą. Na pacach jednej ręk można polczyć ekscytujące i niegłupie nowości. A jak Diunę przesuną, to i kciuk nie będzie potrzebny.

Woooo

Prawda. Obecnie kręci się bylejskie przeciętne filmy aby się jakoś sprzedaly. Nie ma w nich atmosfery, głębi, wszystko jakieś powierchowne jak jedzenie z fast fooda. Filmy polskie dodatkowo epatują nihilizmem, chamstwem i fatalna dykcja aktorów. Mogę polecić "Bezmiar sprawiedliwości " jako niezwykle udany wyjątek.

browne_2

Nie jest taki słaby...a ten drugi sort... Michael Pitt.

Piotros66

Miałem wrażenie, że grał jakby naśladował Johhny Deppa, zwłaszcza sposób mówienia?

ocenił(a) film na 8
browne_2

Jeśli to jest ,,drugi albo trzeci sort aktorów" partnerujących głównemu bohaterowi, to ty musisz być 25. sortem typa, który jest pierwszym sortem buraka.

ocenił(a) film na 6
Wiktor_Lukomski

A ty jestes debilem i nie musisz się z tym obnosić bo nikogo to nie interesuje znawco kina

browne_2

Widać po wpisie ten filmwebowy sznyt, forumowy wyrobnik, zero indywidualności, wszystko pod specyficzny trollingowy wygląd. Mogę się mylić, ale powyższy wpis sprowadza jego autora do tego samego, nijakiego mianownika.

ocenił(a) film na 6
uzytkownik_zbanowany

nie musisz się przedstawiać, doprawdy wzruszyłem się

ocenił(a) film na 8
browne_2

I tak mówisz do tatusia?! Do własnego tatusia?!... Czekaj, zaraz!... To mamusia ci jeszcze nic nie powiedziała???

ocenił(a) film na 6
Wiktor_Lukomski

Odstaw dragi albo bierz połowę

Wiktor_Lukomski

W punkt ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones