PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795011}
7,0 9 029
ocen
7,0 10 1 9029
Gaga: Five Foot Two
powrót do forum filmu Gaga: Five Foot Two

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 5

..a jakież to osobiste problemy miewa lady gaga? czy wstała lewą nogą czy ktoś jej nasikał na dywan? lebowski tak, ten miewał problemy z dywanem nie lada, ale gaga? gaga to się co najwyżej nie wyspała.. słowem, solidne, solidne kino, które ogląda się świetnie, chociaż jest zupełnie zbędne i - podobnie jak Look Mom I Can Fly - nie posiada nawet jednej, żywej, naprawdę oryginalnej myśli..

ocenił(a) film na 7
Westernik

Obserwując Lady Gage w tym dokumencie, odnoszę zupełnie inne wrażenie. Jest zagubiona i choć nie jestem lekarzem, można z łatwością zauważyć, że bywa rozchwiana i ma depresyjne czy lękowe stany. Poza tym ostatnio udzielała wywiadu, w którym przyznała, że została zgwałcona i porzucona (w ciąży po gwałcie). Fakt, jest celebrytką i ma hajsu jak lodu, mogłaby spokojnie narzekać na samo niewyspanie :D no ale jednak ja widzę tutaj głębszy problem. A co do kina - no nie ma tutaj bóg wie jak oryginalnej i wyniosłej treści, ale chyba nie o to chodzi w dokumentach o celebrytach. Jak dla mnie film miał swoje dobre strony i takie dokumenty fajnie pokazują, że celebryci też mają swoje problemy większe lub mniejsza :) A Lebowski.. no cóż.. niewiele ma tu wspólnego :D

ocenił(a) film na 5
emmarta

dzięki za ten wpis, zapewne masz rację, być może ja po prostu trochę więcej od tego dokumentu niźli - trawestując jana ptaszyna wróblewskiego - podniesionego do potęgi i rozciągniętego na półtorej godziny stereotypowej projekcji wpisu na instagramie oczekiwałem.. tym bardziej, iż są przecież w tej materii przykłady bardzo solidne, są celebryci, którzy wizerunkiem swoim umiejętnie na nosie zagrać potrafili. choćby W Łóżku Z Madonną jako wspaniały appendicks do równie wspaniałej xiążeczki Sex, która z kolei była appendicksem do jej już nieco mniej wspaniałej płyty Erotica, i to ile, trzydzieści lat temu bez mała! albo ten, joaquin phoenix, który własnym wizerunkiem zagrał nie mniej kozacko niż sam sacha baron cohen albo andy kaufman w I'm Still Here kręcąc przy tym niezłą beczkę z tego, wałęsając się, łażąc tam przez lata całe czy to do leno czy to do lettermana, normalnie, bez wychodzenia z roli, i tak dalej, i tak dalej..

by the way - podobnie uczynił na rodzimym poletku patriotycznym niejaki quebonafide, jaka szkoda, iż nie w dokumencie, tylko w jakiejś marnej telewizji śniadaniowej, no, ale dobre i to, wszak od czegoś trzeba było zacząć, jakoś tę linię wyprowadzoną wprost od nieodżałowanego, ale bogu na pewno miłego Kobieli Na Plaży po bez mała sześćdziesięciu latach pociągnąć..

a zatem, są takie przykłady i tego właśnie ja się po naszej kochanej lejdi spodziewałem, najmniej z kolei tego, że jej film na półce z celebryckimi dokumentami będzie można postawić gdzieś pomiędzy wspomnianym wyżej dokumentalnym onanizmem własnym, travisem a justinem, britney a paris czy tam wpisać w jakieś obecne narcystyczne trendy. no, ja myślałem, że ona ma troszeczkę większe zacięcie po prostu, że jest ostrzejsza, zresztą jej inspiracje choćby mariną abramović same aż prosiły się o jakąś większą bądź mniejszą przekroczkę, która niestety nie nastąpiła..

ocenił(a) film na 5
emmarta

za to budda lebowski, no, przepraszam bardzo, temu ukradli dywan, potem się na ten dywan wykupkali, otruli, nachodzili, niemal zgwałcili, zabili przyjaciela, wywalili ze sklepu za otwieranie i picie mleka z kartoników, bezwstydnie żądali zapłaty czynszu na czas, śledzili, okradali, kazali się przebierać, wyrzucać jakieś torby z pędzącego samochodu, bili go, ogłuszali, wiatrem w oczy zwłokami kolegi traktowali, pluli nań, wysyłali mu odcięte palce i nie pozwalali dokończyć ulubionego drinka z którego upił zaledwie jednego łyka, a - jakby tego było mało - wykluczyli z zawodów sportowych! no przepraszam cię bardzo, jeżeli to nie są realne problemy, to co to w ogóle są realne problemy?;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Przeczytałam Twoje odpowiedzi i stwierdzam jedno: chciałabym Cię posłuchać przy piwku :D

ocenił(a) film na 5
emmarta

no dobra, tylko, po pierwsze gdzie, po drugie kiedy, po trzecie kto jeszcze będzie, po czwarte dlaczego ten dupek spod dwudziestki którego tak bardzo nie lubię, a po piąte czy będzie mi potrzebny aktualny certyfikat szczepionkowy?;)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Dupek odwołany, będziemy tylko my i skrzynka harnasi. Jak najszybciej i gdziekolwiek. Tylko się nie wymiguj, bo się zdenerwuję. Szczepionka zbędna, wymagane wyłącznie pełne uzębienie.

ocenił(a) film na 5
emmarta

ale ja mieszkam w bydgoszczy, mam dwadzieścia dwa kilogramy żywej niedowagi i nie mam więcej niż dwóch, ale mniej niż czterech zębów!

ocenił(a) film na 7
Westernik

za późno na takie komingałty, ja już się zakochałam

ocenił(a) film na 5
emmarta

w ogóle z tego miejsca pragnę pochwalić twoje zdolności percepcyjno-zaskórniakowe, ogólną orientację w przestrzeni, zwłaszcza tej sakralnej, rozpiętej gdzieś pomiędzy proszkiem do prania a herbatnikami, ewentualnie gatunkowy instynkt przetrwania w imieniu każdego szanującego się und idącego / nie idącego twardo przed siebie, przez pole, a smagającego swoje jestestwo tanim etanolem - cena harnasia w biedronce 1.89 za puszkę przy zakupie dwunastopaka!

ocenił(a) film na 7
Westernik

dziękuję za komplement, ze mną nie zginiesz

ocenił(a) film na 5
emmarta

no, dobrze, to jak będziesz gdzieś w bydgoszczy, pod bydgoszczą, nad bydgoszczą albo na obrzeżach świata i okolic - koniecznie dawaj znać!:)

ocenił(a) film na 7
Westernik

JESTEŚMY IN TACZ

ocenił(a) film na 5
emmarta

in tacz, in tacz, czekaj, nie znam takiego miasta jak tacz, jest taj, taj mahal, są taczki, taczki zdrój, ewentualnie taczki wielkie, ale tacz, tacz, czy to jest gdzieś w kujawsko-pomorskim, czy to jest gdzieś pod bydgoszczą, szybko, szybko, czy w tacz mówią po polsku..

ok, i'll see you in tacz!!:)

ocenił(a) film na 7
Westernik

Westernik Ty to potrafisz poprawić mi humor. Chyba zaraz pakuję manatki i przyjeżdżam na piwko, bo piwko to nasze paliwko - pamiętaj to motto!.

Pozdro!:)

ocenił(a) film na 5
emmarta

no dobra, to ja będę pamiętać, a ty nie zapominaj taka sentencja, że demona alkoholowego można pokonać na wiele różnych sposobów pośród których najbardziej skutecznym jest abstynencja!:)

ocenił(a) film na 7
Westernik

zapamiętam Westernik, może kiedyś to sprawdzę w praktyce. trzymaj za mnie kciuki.

ocenił(a) film na 5
emmarta

trzymam, trzymam, ale.. jak ja mam teraz otworzyć tę puszkę?

ocenił(a) film na 7
Westernik

DAMY RADE BEJBE

ocenił(a) film na 5
emmarta

no właśnie, pieprzyć przeciwstawne kciuki, rzymian i cztery miliardy lat ewolucji - jakby to nieśmiertelny barney z simpsonów powiedział - podłączcie mi to od razu do żyły!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones