PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5778}

Gangi Nowego Jorku

Gangs of New York
7,1 147 761
ocen
7,1 10 1 147761
5,8 28
ocen krytyków
Gangi Nowego Jorku
powrót do forum filmu Gangi Nowego Jorku

Nie jestem fanem Scorsese ale filmu z moim ukochanym Danielem Day-Lewisem nie mogę przegapić:-)

ocenił(a) film na 6
irish23_faurepavane

choć słowo dziś trochę nie pasuje bo będzie po północy.

irish23_faurepavane

Z taką porą to sobie mogą ku.rwa puszczać wojs of poland czy taniec na lodzie a nie normalne filmy.Pie.rdolona komercyjna tvp,jakbym chciał mózgozjeba to bym sobie tvn włączył,a tu się jednak trochę wymaga od telewizji którą się wspiera abonamentem.Zresztą szkoda słów jaki naród taka telewizja.

ocenił(a) film na 6
kar32167

Możesz z ręką na sercu napisać,że płacisz abonament?Ja nie płacę bo po pierwsze mnie nie stać.Po drugie nie będę płacił za taki za przeproszeniem szmelc.Za seriale w których występują całe rodziny,ich znajomi etc.A tak w ogóle to "piękne" słownictwo.

irish23_faurepavane

Tak,płacę.Nie osobiście ale moi rodzice.Dodatkowo powiem że opłacam osobiście też tnk więc wychodzi na to że wspieram tvp podwójnie.

ocenił(a) film na 6
kar32167

Ok.Tylko pytałem.To nie było stwierdzenie.

kar32167

szkoda ze nie później

ocenił(a) film na 10
agus838

z syfem na TVP się zgadzam, zdecydowanie. tylko trzeba spojrzeć z drugiej strony. o której mają puścić film, który emituje przemocą i krwią?

ocenił(a) film na 6
kstraczewski

Jak mają puścić fajny film, skoro nie mają na niego pieniędzy, kiedy ludzie nie płacą abonamentu:)

agus838

Film jest przesycony przemocą to kiedy niby mają go puścić po dobranocce ? W telewizji publicznej są pewne wytyczne i każdy rodzaj filmu dopasowywany jest do odpowiedniej godziny.
Co nie zmienia faktu że jeśli już puszczają go o tak późnej porze to niech to robią w piątek lub sobotę a nie w niedzielę kiedy każdy przed pracą musi się wyspać i oglądać go będzie garstka ludzi.

ocenił(a) film na 8
Ines82

To znaczy, że po północy telewizję oglądają tylko zboczeńcy i żądni krwi maniacy ? To może Quo Vadis też niech puszczą po północy, tam też nie brakuje przemocy, niewolnictwa, intryg itd. ? A po dobranocce dzieci idą spać, a jeśli nie, to rodzice są odpowiedzialni za to, co ich dzieci oglądają. Najsłabsze rzeczy typu sitcomy i seriale i durne programy powinny być po północy, a nie dobre kino czy dokument ! Wstyd płacić abonament.

Krytykant

moim zdaniem nie puscili go wczesniej bo film jest strasznie dlugi a na tvp nie ma reklam w trakcie filmow, wiec w najlepszym casie antenowym powiedzmy 20-23 nie mieli by zadnych zyskow od sponsorów. a tak wyemitowali sobie 4 odcinki roznych seriali miedzy ktorymi puscili 10-15 minut reklam. pozatym jesli chodzilo tylko o przemoc w filmie, w co watpie, to mogli go wyemitowac o 22

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones