PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5778}

Gangi Nowego Jorku

Gangs of New York
7,1 147 761
ocen
7,1 10 1 147761
5,8 28
ocen krytyków
Gangi Nowego Jorku
powrót do forum filmu Gangi Nowego Jorku

Chodzi mi raczej o te bardziej znane filmy, które według Was mają za niską ocenę.Ja na początek podam dwa filmy Scorsese Gangi Nowego Jorku i Aviator

ocenił(a) film na 3
oskar_fw

Łowca androidów, Dom zły, Palacz zwłok, Wszyscy jesteśmy Chrystusami, Tajemnice Los Angeles. To tylko kilka filmów których miejsce na FW jest zbyt niskie.

ocenił(a) film na 7
Banana_Power

Niskie miejsca Łowcy androidów, Tajemnic Los Angeles, a w szczególności Palacza zwłok spowodowane nie jest niską oceną ale małą liczbą głosów, ale zgodzę się, że wszystkie wymienione filmy są bardzo dobre(może oprócz wszyscy jesteśmy chrystusami- nie do końca przypadł mi do gustu)

ocenił(a) film na 3
oskar_fw

To sie ciesze że mamy podobny gust :D

użytkownik usunięty
Banana_Power

co ty chłopie pierdoIisz, łowca andoidów jest w top500 tak samo jak palacz zwłok, tajemnice los angeles niewiele dalej, a tu mowa jest o filmach poza top2000 jak gangi czy aviator

ocenił(a) film na 3

Tykać to sobie możesz do swojego pindola. Kiedyś nie było top500, a jak nie wiesz, to się nie udzielaj, bo błazna z siebie robisz.

użytkownik usunięty
Banana_Power

kretynie, to "top500" to była przenośnia, poza tym blejd raner czy palacz zwłok mają wysoką pozycję, a w tym temacie mowa o filmach na miejscach dalszych niz 2000. ja wiem ze chciałeś pokazać, jaki z ciebie ambitny kinoman i że taka "niska" pozycja dla tych dzieł to hańba, ale wrzuć na luz chłystku

ocenił(a) film na 3

A kto Ci ku#wa powiedział, że o takie filmy chodzi? Pisało konkretnie - niedocenione w szerokim znaczeniu tego słowa. Sprostowałem, że nie chodzi o top500, bo wtedy kiedy temat był zakładany, top500 jeszcze nie było, a zwykłe top100. Wyszedł z ciebie burak i tyle. Bez odbioru, bo z chamami nie chce mieć nic wspólnego.

ocenił(a) film na 8

A umiesz pisać bez wulgaryzmów? Czy wiek i upośledzenie jednak wygrywa?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Nie, jednak nie umiesz. Po co ja pytałem.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

A sam się połóż...do trumny, hihi.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Kompletnie się nie starasz, jestem tobą rozczarowany.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Obsikałeś się.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Wypłakany do spódnicy mamusi.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

No straszne i co jeszcze, gimbo?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Spoczko...huehuehue.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Jednak coś ci nie wychodzi.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

ocenił(a) film na 8

Wiesz, że jesteś bardzo pocieszny?

Mowiacy_do_reki

ta szmata o niku mr-jigsaw to najwieksz scierwo mentalne tego portalu. Jak nie uzewnętrzni codziennej patologii wychowania to dzien stracony. Takie chwasty powinno sie wyrywac, osobiscie to nawet nie jest czlowiek, Wiecej klasy ma w sobie rozbebeszona sraczka na dnie szamba niz ten wykolejeniec.

ocenił(a) film na 8
funkmachine

Kiedyś w jakimś temacie jigsaw mnie zwyzywał, więc się mu postawiłem i odpowiedziałem. Od tamtego czasu latał za mną, obrażał mnie na każdym kroku i twierdził, że to ja zacząłem. Żal takich ludzi. Trzeba tępić chamstwo, bo się rozpleni.

Są jeszcze gorsze typki. Mianowicie takie, co udają wielkich moralizatorów, typu: faktycznie to troll, ale ty jesteś niewiele lepszy od niego, nie musisz reagować, możesz zignorować. Obaj jesteście siebie warci.

To ja dla takich mam tylko jedno: nie, to wy jesteście gorsi od tych trolli, bo przymykacie oczy na ich chamstwo, pozwalacie im być, obrażać innych, nic z tym nie robicie i jeszcze atakujecie ofiary takich ataków, że powinny się dać zwyzywać i milczeć. Nie mieć honoru, bo sami ich nie macie, a w ogóle kim jesteście, aby pouczać innych?

użytkownik usunięty
oskar_fw

"Zabójstwo Jessiego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda" - to jest film na top10
"Zabić jak to łatwo powiedzieć" - spokojnie 7,5 / 8 być powinno
"Serce Ameryki" - rewelacyjny film.

ocenił(a) film na 7

To ja od siebie dodam inną produkcję z Danielem Day-Lewis'em- Aż poleje się krew. Wg mnie jeden z najwybitniejszych filmów w historii, a ma średnią ok. 7.

ocenił(a) film na 9
maciekab

Zdecydowanie.

ocenił(a) film na 6
oskar_fw

Scenariusz tego filmu wcale niczym nie zachwyca, film jest momentami nudny jak flaki z olejem i po prostu odechciewa się go oglądać, fabularnie jest to - moim skromnym zdaniem - totalna klapa. Przerost formy nad treścią. Powala jednak na kolana scenografią, dbałość o detale, świetną gra aktorska Daniela Day Lewisa, genialnymi zdjęciami, rewelacyjnie odtworzonymi realiami XIX wiecznego nowego yorku, klimatem i muzyką howarda shore'a, kostiumami. tak więc wizualnie i realizatorsko jest to niemal arcydzieło, fabularnie bardzo przeciętny film.

oskar_fw

Blizny przeszłości, Choć goni nas czas, Miasto złodziei, Hooligans, Prawdziwy romans, Maratończyk, a najbardziej niedocenionym filmem na film webie jak dla mnie jest Nieugięty Luke

oskar_fw

Ja bym od siebie dodał do tej listy "Divide" (2011)

oskar_fw

"Róża", "Wściekły Byk"

oskar_fw

"W stronę słońca" Danny'ego Boyla. Chyba najbardziej niedoceniany film na filmwebie który oglądałem..a trochę ich było. (Ocena 6,9. 2462. w rankingu światowym.)

A co do filmu "Róża", "Wściekły Byk" przecież mają ocenę powyżej 8, żaden film z top nie dotarł do 9 więc w czym problem? Miejsce w top też zresztą bardzo wysokie..

ocenił(a) film na 10
oskar_fw

gangi nowego jorku
tajemnice los angeles
ben hur
kleopatra
spartakus
wsciekly byk

oskar_fw

Repo men- windykatorzy. Film przynajmniej na 7,4

ocenił(a) film na 9
oskar_fw

Dla mnie zdecydowanie Jurassic Park (o 2 oceny za nisko!), a poza tym myślę, że takie filmy jak "Cop Land" i "siedem żyć" zasługują na wyższą notę. No i pare rewelacyjnych komedii (ale jak to z komediami to wiadomo, każdego śmieszy co innego) dla mnie "Głupi i głupszy", "O czym marzą faceci", "Dorwać Małego" są niedocenione.

ocenił(a) film na 6
oskar_fw

Przede wszystkim - " Magnolia " i " To nie jest kraj dla starych ludzi "

ocenił(a) film na 7
oskar_fw

"Murder In The First" - arcydzieło , ocena 8,1 a miejsce około 400 , gdy jakaś "Twierdza" jest wyżej z oceną 7,5 .

ocenił(a) film na 7
SlasherManiak

Jak możesz uważać, że film mający średnią 8,1(jak sam zauważyłeś) jest niedoceniony? W temacie chodziło raczej o film, które nie przekraczają średniej ok. 7,2 a uważacie je za dużo lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones