PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5778}

Gangi Nowego Jorku

Gangs of New York
7,1 147 765
ocen
7,1 10 1 147765
5,8 29
ocen krytyków
Gangi Nowego Jorku
powrót do forum filmu Gangi Nowego Jorku
napruto

Moim zdaniem nie, ale lubię te klimaty.

ocenił(a) film na 5
neo_angin

Ja nienawidzę kostiumowych filmów. Poza tym spodziewałem się gangów takich jak w "Chłopcach z ferajny", a nie ganów religijnych.
"New York, New York" to przy tym arcydzieło.

napruto

"New york, new york" mnie zawiodło. Tak jak i kultowe "Po godzinach". W Gangach trochę żal tego banalnego zakończenia, ale jest mega ciekawy jak dla mnie i nie nudziłem się przede wszystkim. Poza tym świetnie zagrany, Jeszcze niektórzy twierdzą że "Ciemna strona miasta" najsłabsza, ale jak oglądałem z 2 lata temu to zasnąłem po pół godziny więc nie jestem w stanie potwierdzić.

ocenił(a) film na 5
neo_angin

Tylko Day-Lewis zagrał świetnie.
Spodziewałem się, że Leo na końcu nie zabije Lewisa, a zrobi tak jak tamten wcześniej mówił- zhańbi go na oczach jego poddanych.
A to sru bomby.
Do tego Diaz(aktorka, której nienawidzę) powinna zginąć pod koniec.

napruto

Broadbent i Gleeson też klasa w drugoplanowych.

neo_angin

i co karnych się nie umie strzelać, co;p

użytkownik usunięty
napruto

dzięki za spoiler !

użytkownik usunięty
napruto

>>"New York, New York" to przy tym arcydzieło.<<

http://www.youtube.com/watch?v=Nbc1Fs3Om-0

ocenił(a) film na 5

Lubisz ten film?

użytkownik usunięty
napruto

nawet

ocenił(a) film na 2
napruto

Nie wiem czy najgorszy, ale coś jest na rzeczy. Jako wielki fan Scorsese uważam że film jest bardzo słaby, to też rozczarowałem się bardzo. Nie wierzyłem ze to wyreżyserowal ten sam gość który zrobił arcydzieła pokroju 'taksówkarza','kasyna', 'new york, new york', 'chłopców z ferajny' i 'wścieklego byka'. Zastrzegam , ze nie mam nic do filmów kostiumowych, bo 'wiek niewinności' tegoż był rewelacyjny.
Z cieżkim sercem, z żalem, ale jestem zmuszony 2/10

Xerxo

Zgadzam się. Mimo, że lubię filmy kostiumowe, czas wojny secesyjnej mnie dośc interesuje.
Film ogólnie 5-6/10 - średni...Ale biorąc pod uwagę, że to film Martina - to rozczarwanie ogromnie :(

so3

Flood ;>
Widziałam go już dawno, może zrobię drugie podejście?

ocenił(a) film na 5
napruto

może najgorszy nie bo nie lubie licytować sie na minimalizm ale zdecydowanie jeden ze słabszych...

ocenił(a) film na 7
napruto

Najgorszy to chyba Wyspa Tajemnic, bo czerpie za dużo z innych produkcji, i jakże modne zakończenie obrócone o 180 stopni

ocenił(a) film na 5
eadamiec1

Wyspa też słaba(najpierw książkę czytałem)

ocenił(a) film na 9
napruto

Przesadzacie. Sam długo przekonywałem się do tego filmu. Krótko po premierze, tak byłem nim rozczarowany, że nie byłem w stanie obejrzeć go do końca. Zrobiłem to kilka lat później, nie zachwycił mnie wówczas, ale spodobał, pare rzeczy mnie w nim drażniło. Mija kolejne kilka lat, oglądam go dziś ponownie i nie mogę oderwać się od ekranu. Wspaniała, epicka opowieść o "ulicach nędzy" Nowego Jorku sprzed 150-ciu lat. I można tylko ubolewać, że ograniczenia finansowe i ponaglania producentów nie pozwoliły Scorsese zrealizować tego filmu tak jak wcześniej planował. Polecam Wam powtórzyć ten film za jakiś czas, możecie być mile zaskoczeni.

ocenił(a) film na 7
napruto

Ulice Nędzy
New York, New York
Kolor pieniędzy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones