plakat filmu Gasnący płomień

Gasnący płomień

Gaslight
8,2 495
ocen
8,2 10 1 495
473
chce zobaczyć
{"rate":7.66667,"count":3}
{"type":"film","id":35813,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Gasn%C4%85cy+p%C5%82omie%C5%84-1940-35813/tv","text":"W TV"}]}
Gasnący płomień
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Dwadzieścia lat temu, pani Barlow została zabita w swoim domu na Pimlico Square 12, bo posiadała drogocenne rubiny. Morderca przeszukał cały dom i nie znalazłszy ich zniknął. Od tego czasu dom stał pusty. Ale teraz Paul i Bella Mallen wprowadzili się do apartamentu. Bella Mallen cierpi na nerwowość i zapomina o wielu sprawach -Dwadzieścia lat temu, pani Barlow została zabita w swoim domu na Pimlico Square 12, bo posiadała drogocenne rubiny. Morderca przeszukał cały dom i nie znalazłszy ich zniknął. Od tego czasu dom stał pusty. Ale teraz Paul i Bella Mallen wprowadzili się do apartamentu. Bella Mallen cierpi na nerwowość i zapomina o wielu sprawach - przynajmniej tak mówi, a może nawet wmawia, jej mąż. Stary awanturnik, B.G. Rough pracował dwadzieścia lat temu jako policjant i nadal pamieta tę nierozwiązaną sprawę. Zauważa, że pan Mallen wygląda tak Louis Barre, siostrzeniec pani Barlow. I dlaczego Paul Mallen co noc opuszcza w tajemnicy swój dom i owiedza apartament 14?

Gasnący płomień zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.