PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810277}

Gdy anioły śpią

Cuando los ángeles duermen
5,0 3 945
ocen
5,0 10 1 3945
Gdy anioły śpią
powrót do forum filmu Gdy anioły śpią

Po pierwsze dlatego, że to nareszcie koniec, a po drugie -czytaj poniżej

Dałam aż 5 chociaż totalnie ambiwalentne uczucia i odczucia wywołuje u mnie ten film. Na pewno da się obejrzeć, dłużyzny można przewinąć bez utraty akcji itp itd, nielogiczność można interpretować stanem zarówno dziewczyny jak i kierowcy (nie chcę spojlerować). Jednak jeśli oczekujesz czegoś ambitnego i zaskakującego to można sobie z bardzo czystym sumieniem darować. Lubię hiszpańskie kino i może dlatego zawyżyłam ocenę. Jedyny ciekawy moment to koniec, ale żeby go odpowiednio zasmakować trzeba przecierpieć całość. Koniec może nie zaskakujący, ale dający możliwość przemyśleń nad tym jak przypadek/głupota wpływa na losy wielu ludzi. Lubię takie rozkminy.

ocenił(a) film na 2
magma9

SPOILER:

dla mnie koniec również słaby. Rozumiem z niego, że policja nie ustaliła kto jest sprawcą. Mimo że telefon tej laski ciągle był włączony i znaleziono ciało, więć można by ustalić obrażenia.

ocenił(a) film na 5
albert_kuzminski

Telefon znalazła żona. Dalej można się domyślać.

ocenił(a) film na 7
magma9

no film jest naiwny ale , dobrze się go ogląda ... Po x czasu aresztowali niby tych co rzekomo zawinili bo coś tam coś tam .Ale serio telefon był włączony i na niego dzwoniono a to już by wystarczyło na zlokalizowanie jego i winnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones