PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11615}

Gdy czas ucieka

When Time Ran Out...
5,4 511
ocen
5,4 10 1 511
Gdy czas ucieka
powrót do forum filmu Gdy czas ucieka

Świetna obsada. Widowiskowy temat a nigdy się nie zetknąłem z tym filmem czy w tv, czy w literaturze [kiedyś dużo czytałem o filmach katastroficznych]. Czy ktoś to oglądał?

krdor

Ja go mam na vhs z telewizji. Całkiem fajny film katastoficzny. Plejada gwiazd kina. Film kilka razy leciał na tvn. Może nie jest aż tak efektowny jak "Tragedia Posejdona" czy "Płonący wieżowieć", ale ma swój urok.

ocenił(a) film na 6
loko_3

Dzięki; może kiedyś obejrzę [jak będę miał duuuużo czasu]

ocenił(a) film na 6
krdor

Tak jak obiecałem gdy miałem okazję to obejrzałem. Wrażenia mieszane. Na pewno film jest epigonem kina katastroficznego [które swój szczyt miało kilka lat wcześniej]. Jest bardzo przeciętny [wtórny, przewidywalny, schematyczny]. O jakości efektów specjalnych przez litość nie wspomnę [wiadomo inne czasy]. W sumie jednak dawno nie oglądałem filmów tego gatunku z tamtych lat [ostatnio spory kawałek słynnego "Rollercastera"] i nawet z zainteresowaniem obejrzałem do końca [ zgadując kto zginie następny a kto przeżyje]. Dlatego dam [aż?] 6 pkt.

krdor

Ja oglądałam jakieś 3 lata temu. Jak dla mnie to ok. Nawet fajny, można obejrzeć :)

ocenił(a) film na 8
krdor

Bardzo przypomina "Płonący wieżowiec" - rola Newmana, niebezpieczeństwo spowodowane czyjąś głupotą, wątki miłosne i jakiś stary dziad ;p ale "Płonący wieżowiec" jest o niebo lepszy. Owszem, są w tym filmie ciekawe efekty, ale czegoś w nim brakuje. Jak dla mnie 8/10.

ocenił(a) film na 9
Calvus

Trafne porównanie. Wielowątkowość się chwali, odwzorowano bowiem relacje społeczne panujące na wyspie, a nie tylko jej zagładę. Mega, ale to mega klimat i wspaniała muzyka to kolejne plusy. Obowiązkowa pozycja dla fanów starszych produkcji.

Shape

TVN7 2009-12-08

użytkownik usunięty
Indrid_Cold_84

Film w mojej opinii jest najzwyczajniej zły. Jest to z też chyba najsłabsza produkcja, w jakiej Newman wziął udział. "Obowiązkowa pozycja dla fanów starszych produkcji" to niewłaściwe określenie dla tego filmu, ponieważ jest prawdopodobnie kilka tysięcy lepszych produkcji wyprodukowanych przed 1980. Na miano obowiązkowej pozycji z pewnością nie zasługuje aż tyle filmów. Bądźcie bardziej krytyczni!

ocenił(a) film na 9

Ale dlaczego? Kierowanie się tylko szlagierami jest tendencyjne i na dłuższą mete nużące. To jak na pytanie "co polecisz z muzyki elektronicznej?" odpowiadać Jean Michael Jarre.

ocenił(a) film na 6
Calvus

Jak wyżej napisałem mnie też nie zachwycił, ale dlaczego aż!!! 8 pkt [skala jest od 1 do 10] ?

użytkownik usunięty
krdor

Skoro "Żądle" dał 20, to temu musiał dać 8 :p

ocenił(a) film na 3
krdor

Ja właśnie ogladam. Scena z helipterem i typem ktory nie wiadomo po co sie puszcza heliktoptera i ktory spada do lawy pod kątem 45 stopni mnie rozwalilo, tymbardziej ze lawa byla daleko. Skisłem z tego srogo XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones