PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662746}
5,6 791
ocen
5,6 10 1 791
Gdzie diabeł mówi dobranoc
powrót do forum filmu Gdzie diabeł mówi dobranoc

Super motyw z tym mercedesem na początku :)
...ogólnie początek śmieszny można było w tej formie zrobić cały film, bez wrzucania motywu z sektą i była by fajna komedyjka :P
Zastanawia mnie ile ci ludzie przygotowywali się do tej imprezy?
...znali topografię lasu lepiej niż nie jeden leśniczy :P
Dziwne, że Typek włożył sobie nóż i zrobił makijaż na wprost samochodu, a oni nic nie widzieli :P
Zabili znajomego i zostawili w lesie, a reszta bawi się w najlepsze :P
...nie chciałbym mieć takich znajomych :(
Dziwne że nie rozpoznała nikogo skoro to byli jej znajomi :P
Ja bym zrobił zakończenie, że prawdziwa sekta spaliła ten hangar.
...bo skoro studenciaki sporo wódy tankowali to o pożar nie trudno :P
W bieżącej wersji zakończenie bardziej przypomina film typu "waleczne serce", "300", itd.
Podziwiam, że udało się zebrać wszystkich znajomych w jednym miejscu ja próbowałem i zakończyło się porażką, nawet jednej sceny nie nagraliśmy :(
Jak na amatorów dobra gra aktorska.
...dialogi trochę za sztywno wypowiadane :(

ocenił(a) film na 9
84chili

Jak na amatorski film, fajnie im wyszło, bo przebija niejedną amatorską produkcję. Generalnie chyba o to chodziło, żeby ten film był przewidywalny, w myśl zasad typowych slasherow z typu: "grupka przyjaciół...".
A drętwo wypowiadane kwestie, np.: przez Filipa też raczej są celowym zabiegiem, żeby podkreślić charaktery danych postaci, które miały w większej mierze swoje odpowiedniki w amerykańskich slasherach (pipowaty chłopak, jakiś tam przystojniak, główna final girl, jakaś mało rozgarnięta koleżaneczka). Mnie się podobał, lubię do niego wracać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones