PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877296}
4,9 4 324
oceny
4,9 10 1 4324
2,4 7
ocen krytyków
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
powrót do forum filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Kompletny brak powiązań poszczególnych scen, więcej się trzeba domyślać niż wynika to z treści. Totalny chaos we wszystkim. Jak tacy dobrzy aktorzy mogli zagrać w takim gniocie? Nawet odtworzenie minionej epoki nie wyszło do końca, płaskie monitory w tle, wszechobecne progi na drogach, itp... Głównym tematem filmu miały być chyba pokątne interesy drobnych cwaniaczków wyrastających u schyłku komunizmu przy udziale władzy i służb na wielkich biznesmenów. Tak się domyślam, bo nie do końca można się połapać. A już gdzie te przebiegłe kobiety z prawdziwymi głowami do interesów? Może kawałek roli Kożuchowskiej i jakaś papka na koniec, to wszystko. Okropny gniot, szkoda czasu!!!

Prochowski3

To tak chyba jest, że - jakoś tam film zarabia na autorów ( nie wiem jak) . Ale po co kręcić takie filmy? Mnie nie bawi, nie uczy i nie wiem czy może pobudzać do refleksji. Szkoda czasu i wydanych pieniędzy na zrobienie filmu jak i wykupienie biletu czy streamu.

ocenił(a) film na 5
Prochowski3

Kostka bauma i plastikowe okna w latach 80 również bawią :)

Prochowski3

Warto zobaczyć ten film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones