PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759305}

Gdzie jest Kyra?

Where Is Kyra?
5,9 200
ocen
5,9 10 1 200
Gdzie jest Kyra
powrót do forum filmu Gdzie jest Kyra?

W kwietniu wszedł do kin w Ameryce, ( 2 lata po skończeniu zdjęc, bo nikt go nie chciał), zjechany na amen nie tylko przez krytków. NA IMDB średnia widzów.....5 gwiazdek i zapowiedź nominacji MP do Złotej Maliny. Krótkie streszczenie: "In Brooklyn, New York, Kyra (Michelle Pfeiffer) loses her job and struggles to survive on her ailing mother's income. As the weeks and months go on, her problems worsen. This leads her on a risky and enigmatic path that threatens her life."

ocenił(a) film na 7
justykob

80% na rotten, nie wiem, o czym piszesz.

ocenił(a) film na 5
laxman

Trudniej juz napisać bardziej wprost. Zerknij na imdb to się dowiesz. A pod spodem masz tez recenzje.

ocenił(a) film na 7
justykob

Hmmm...

Metascore - średnia not 72, 20 recenzji
Rotten - 80%, srednia not 6.4, 46 recek.
Nota użytkowników na imdb przeciętna ,lecz mało głosów.

Tak czy owak, nie widzę nigdzie tych "strasznych" recenzji.
To film raczej powyżej przecietnej i tyle. Warto zatem dać mu szansę.

użytkownik usunięty
justykob

No właśnie, też tak jak Iaxman nie mam pojęcia, o czym Ty Piszesz. 72% na Metascore nazywasz tragedią? Albo te 80% na Rotten Tomatoes? Użytkownicy rzeczywiście całkiem nisko ocenili ten film, ale nie ma co na to patrzeć. Wiem, że dla niektórych to brzmi jak wyrocznia jakaś, że jak średnia ocen użytkowników jest poniżej 6.0, to film pewnie jest porażką ;p Nieraz okazuje się zupełnie na odwrót.

ocenił(a) film na 7

Chyba zmyła się z tematu, bo głupoty napisała:) pozdro

ocenił(a) film na 5
laxman

Raczej się nie zmyła, w dodatku film obejrzała. Słabiusieńkiiiii. Szkoda.

ocenił(a) film na 7
justykob

Skoro 2 LATA zajęło Ci rozmyślanie o filmie, to na pewno nie był słaby, hah!
Przyznaj, że Ci się podobał, przecie tu sami swoi....:)

ocenił(a) film na 5
laxman

Dwa lata pseudo erudyto zajęło mi dostrzeżenie twoich bredni tutaj. Nie śledzę wpisów pod filmami niczym śledczy na emeryturze, zamiast tego wolę o nich pisać. Dowcipy na poziomie twojej znajomości kina. Myślę, że to "dzieło" zdecydowanie bliższe twoim gustom, sądząc po poziomie komentarzy. Dla mnie wciąż cienizna. A co jeszcze masz do dodania raczej nie przeczytam. Odpuść sobie, albo znajdź innego adwersarza.

ocenił(a) film na 7
justykob

Kurczę, jest mi naprawdę przykro.

Mój poprzedni wpis jest po porstu żartobliwy , przecież nie uważam na serio, że dwa lata myślałaś o tym filmie. No a drugie zdanie, z buźką, jest już ewidentnie życzliwą chęcią zakończenia tematu bez złośliwości. Przepraszam, że tak to odebrałaś.

Naprawdę, dziś w Polsce codziennie nam nie brak wrogości i podziałów. Nie szukajmy jej tam, gdzie jej wcale nie ma:)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
laxman

Okey, wyciagam rękę na zgodę. Mam cięzkie dni i może umknął mi żartobliwy ton..... Pełna zgoda, i tak juz mamy niemal wojnę domową. Pozdrawiam także. :-)

ocenił(a) film na 7
justykob

No i w porządku:)

Wszystkiego dobrego

ocenił(a) film na 5
laxman

Wzajemnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones