PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180001}
7,5 4 291
ocen
7,5 10 1 4291
Gekijōban Hagane no Renkinjutsushi Shanbara wo Yuku Mono
powrót do forum filmu Gekijōban Hagane no Renkinjutsushi - Shanbara wo Yuku Mono

MI się ten film kompletnie nie podobał, można powiedzieć że wprost żałuję że oglądałam. Po tak ciekawym zakończeniu anime można było wymyślić coś o wiele lepszego i ciekawszego. Nie podobało mi się wszystko oprócz:
- Envy jako smok
- To że Al mógł rozdzielać swoją duszę
- początek filmu, ten z zamkiem "bo nie podobała mi się konstrukcja" :P


Trisha_2

Envy zmieniła się w smoka jeszcze w serialu a że alchemia w rzeczywistości nie działa to nie mogła się odmienić.

Najbardziej mnie wkurzyło zakończenie powinni wrócić do domu a nie takie coś!!

ocenił(a) film na 10
Tomas1987

Envy to facet!!!
Argument a)W którymś z ostatnich odcinków pokazał swoją prawdziwą, zdecydowanie męską twarz
Argument b)Wyraża się o sobie w rodzaju męskim (np. "estem od ciebie silniejszY")
Argunent c)Jest zbudowany jak facet

Spódnica nie czyni kobiety. Zresztą to nawet chyba nie jest spódniczka...

zuzuuu

jak w ogole mozna pomyslec ze to kobieta?
a pod "spodniczka" nosi spodenki...

samanta_4

Co do pomylenia Envy z kobietą - przypuszczam, że ci z OAV "Chibi Party" powinni wiedzieć. :)

Tomas1987

Ogladalam po ang i nie wszystko zrozumialam i mam pytanie czemu Ed musial wrocic i z tamtej strony zamknac brame a nie po tej stronie co byl Al?

Trisha_2

Tez zaluje, ze moje oczy to widzialy. Chyba nawet bez oceny zostawie bo nie wiem jaka wystawic :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones