PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571682}

George Harrison

George Harrison: Living in the Material World
7,5 1 537
ocen
7,5 10 1 1537
7,0 4
oceny krytyków
George Harrison
powrót do forum filmu George Harrison

Trudno powiedzieć, czy Scorsese ma już swoje największe osiągnięcia za sobą, czy też jest to tylko zadyszka i przedsmak czegoś większego (prywatnie czekam z niepokojem i nadzieją na obraz o Sinatrze). Szkoda jednak, że obraz o Harrisonie jest niewypałem i bardzo niewiele nam o tym człowieku mówi.

Więcej o filmie na:
http://komet.blox.pl/2012/01/Kompleks-antologii.html

ocenił(a) film na 6
Gerard_Wolcott

Nie jestem aż tak surowy wobec tego co zaproponował p. Scorsese. Nawet jeśli anturaż hagiograficzny dominuje nad całością i widzowi interesującemu się pop- kulturą incydentalnie może przyjść do głowy, że koledzy z zespołu bagatelizowali zazdrośnie talent Harrisona co nie jest prawdą bezsprzeczną
Dla tych, którzy dokonania The Beatles oceniają z odrobiną choćby dystansu, i wszystkiego o nich nie wiedzieli wcześniej, to kilka epizodów z życia Harrisona film ujawnił. Zabrakło spojrzenia fachowego, muzycy/recenzenci na całą dyskografię muzyka. Z drugiej strony to tylko "All things must pass" znaczenie dla szeroko pojętej muzyki rockowej i pop jest niepodważalne. Może jeszcze udział w pomyśle Travelling Wilburys, ale to trochę omówiono. Całość jest długa i sensownie, myślę, było podzielić ją na dwie części. Problem, że obejrzałem rzecz w tvp Kultura w interwale czasowym kwiecień- sierpień co znacząco osuszyło moje wrażenia z części pierwszej i zaburza ocenę całości. A jednak "6"
Good night, and good luck,esforty.

6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones