PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151524}
7,1 16 468
ocen
7,1 10 1 16468
Get Rich or Die Tryin'
powrót do forum filmu Get Rich or Die Tryin'

Filmu nie widziałem ale ocena na imdb.com mowi chyba wszystko .

tetsuo_2

Człowieku widze ze ładnie z tobą jak oceniasz film nie ogladając go .. pozdro !

slawek_przybyl

Ponieważ na dysku mam dziesiątki filmów to zazwyczaj wybieram tylko niektóre . W związku z tym sugeruje się oceną widzów z całego świata na imdb.com . Niezwykle rzadko zdarza się by jakiś film miał tak krytyczne notowania a te na stronie zazwyczaj pokrywały sie z moim gustem . Zresztą ja tylko ostrzegam oglądać nie zamierzam 2.4/10 (5,805 votes).

tetsuo_2

hehe chyba nie oglądałes Jay and Silent Bob Strikes Back (Jay i Cichy Bob kontratakują)- tam jest powiedziane co oni sadza o ludziach ktorzy tylko wchodza na strony internetowe zeby nawrzucac na wszystko co sie rusza- a sami sa małymi ciotami ktorzy jeszcze nie ruchali :). Pozdro

tetsuo_2

Zajebiście, oceniać film nieoglądając go, gościu film sie ocenia dopiero po obejrzeniu go a nie po ocenach innych ludzi, jesli masz zamiar oceniac tak wiekszosc filmów to najlepiej nieodwiedzaj tej strony.

Nagashi

On NIE ocenił filmu. Pokazał oceny na imdb.com

Aizen

Jak dostrzegł Ambrose nie wystawiłem ocenu filmowi ponieważ go nie widziałem . Zamieściłem jedynie informacje z największej strony filmowej ponieważ uważam że oceny na filwebie są bardzo często nieadekwatne i w moim odczuciu mało obiektywne . Na imdb.com oceniają tysiące ludzi z całego świata i chociażby dlatego warto się z ich opiniami zapoznać . Według mnie bardziej odpowiadają rzeczywistości :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones