PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151524}
7,1 16 470
ocen
7,1 10 1 16470
Get Rich or Die Tryin'
powrót do forum filmu Get Rich or Die Tryin'

Jim Sheridan jak zwykle pokazał klasę, choć dla wielu jego fanów ten film może być potężnym szokiem :) Zanim go obejrzałem słyszałem o nim same złe rzeczy, już nie mówiąc o tym raperze :) Jednak film okazał się świetny, a ten raper nie jest taki zły, podobają mi się jego utwory, nawet słucham sobie do poduszki soundtracka z tego filmu. Od dawna lubię czarne kino którego nie jest zbyt dużo na rynku, dlatego cieszy mnie że otrzymałem bardzo dobry film o murzynach, który na stałe wejdzie do mojej kolekcji. Podsumowując: film jest całkiem dobrze zagrany, grają w nim dwaj aktorzy których uwielbiam (Terrence Howard oraz Adewale Akinnuoye-Agbaje ) i w ogóle cały ten życiorys 50 Centa jest idealnym materiałem na film. Może były w filmie dłużyzny i sceny niepotrzebne, ale całość oglądałem z ogromną przyjemnością, stąd ocena taka, a nie inna :)

8/10

PS: Zastanawia mnie fatalna ocena na Imdb oraz klapa finansowa w USA. Czyżby była to zemsta białego społeczeństwa za dominację czarnych w wielu dziedzinach kultury? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones