PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151524}
7,1 16 468
ocen
7,1 10 1 16468
Get Rich or Die Tryin'
powrót do forum filmu Get Rich or Die Tryin'

Wrocilem z premiery i musze powiedziec ze warto bylo. To jest klasa wyzej od Eminema i jego 8 mili. Super film!!!

Tylko nie czytajcie biografii 50-centa bo praktycznie film jest o jego zyciu (ja biografie przeczytalem pozniej, po filmie), ale dodano tez inne motywy, wiec czyni to ten film czyms wiecej niz tylko biografia rapera. Ogolnie, od zera do milionera dla Czarnoskorego obywatela Ameryki - cos w stylu "Czlowiek z blizna".

kuba2012123

Powiedz mi gdzie byles na nim w kinie? Bo u siebie w miescie jeszcze go nie widzialem na plakatach ani w kinach :/

johnnythebest

Czesc! Bylem w Lawrence - taka mala miejscowosc obok Kansas City. Ale kino bylo dosyc duze :D Premiera byla w tym samym dniu chyba w calych Stanach?! ....Popraw mnie jesli sie myle.... A swoja droga to jestem ciekawy czy bedzie ten film w Polsce, czy tylko skonczy sie na komputerze i Kaazie. Tutaj juz robia wielkie Haloo! z tego ze opowiada o przemocy, ale o tym wlasnie ma byc. Przynajmniej ja tak sobie wyobrazalem historie dzieciaka, z "czarnej dzielnicy" w NY. Film bardzo fajny !

johnnythebest

Aha, na plakatach go raczej nie zobaczysz, bo wydrukowali plakaty z 50 centem trzymajacym bron w dloni i w wielu miastach zakazano ich wieszania - reklama przemocy. Ja u siebie tez plakatow nie widzialem, a o premierze dowiedzialem sie na necie. Idz jak najszybciej bo ci glupi amerykanie pewnie go zabronia puszczac i zmotywuja to zbyt wielka ilosc przemocy.. No nic pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
kuba2012123

tez widzialem ten film i naprawde mi sie podobał..ale zeby odrazu mowic ze to klasa wyzsza od eminema to sie mylisz czlowieku!! a tak wogole to gdyby nie eminem to zauwaz ze niewiadomo czy ten film wogole ujrzal by swiatlo dzienne;]...

ocenił(a) film na 2
kuba2012123

Obejrzalem film i stwierdzam ze porownanie go do "Czlowieka z blizna" to profanacja. Lubie 50 centa ale ten film mnie nie przekonal. Nie byl tez zly - zwyczajny przecietniak. Widac, ze mieli ochote powtorzyc sukces "8. mili" - niestety, nie udalo sie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones