PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834}

Ghost Dog: Droga samuraja

Ghost Dog: The Way of the Samurai
7,3 40 982
oceny
7,3 10 1 40982
7,6 20
ocen krytyków
Ghost Dog: Droga samuraja
powrót do forum filmu Ghost Dog: Droga samuraja

Nic ciekawego, z samurajami to ma mało wspólnego. Można obejrzeć sobie raz, ale film bez wyrazu.
5/10

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

"Nic ciekawego, z samurajami to ma mało wspólnego. Można obejrzeć sobie raz, ale film bez wyrazu." - No i od razu widać jak głupio i powierzchniowo patrzysz na film... Gówno nie krytyka. Ja polecam 9/10. Ale i tak sukces, bo 5 zazwyczaj wystawiasz 1 lub 10.

Alex_Tyler

Nie odpowiadajcie bo to uwłacza Waszej inteligencji i obiektywizmowi.
Filmu oczywiście chłopiec nie zrozumiał ale mniejsza z tym. Jeśli macie chwilę, polecam zapoznanie się z szalonym pomysłem akcji pozbycia się janeczka i jego "niezbyt profesjonalnych" opinii z filmwebu:
jeśli janeczek zacznie Was wyzywać od wieśniaków i idiotów (przejrzałem jego posty na forum, ma to dość często miejsce), od razu zgłaszajcie ticketa z prośbą o zbanowanie konta :-) To proste, przy każdym komentarzu widnieje pole "zgłoś nadużycie", można tam napisać coś od siebie....reszta jest tylko formalnością. Nie chodzi o poglądy, ale o brak szacunku dla innych filmwebowców...

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

Apel!!.Jakbyście nie brali udziały w tych głupich dyskusjach to ten idiota przestał by zakładać kolejne tematy, i w końcu by.. ZNIKŁ. Tak więc ludzie proszę skończcie z nim dyskutować i dajcie sobie spokój on i tak nic nie zrozumie!!! Błagam !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones