PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 972
oceny
5,3 10 1 54972
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Mania PG-13 najwyraźniej ogarnęła już wszystkich. Jak już wiemy, David S. Goyer napisał kilka lat temu scenariusz do filmu o Ghost Riderze. Teraz ma on stanowić punkt wyjścia do kontynuacji i Goyer pracuje obecnie nad jego zmianą. Okazało się jednak, że pierwotna historia była nad wyraz ostra i kwalifikowała się tylko dla widzów dorosłych (kategoria R). Jednak Sony ani myśli o takim rozwiązaniu i wymusiło zmianę na PG-13.
Goyer zdradził, że główną argumentacja w tego typu przypadkach jest: Bo "Mroczny Rycerz" miał….
Kolejny bohater zostanie więc zdegradowany do kategorii PG-13. Czas pokaże, z jakim skutkiem.

Szkoda po prostu ;\ może zmienią.

Darthchop

Ja też osobiście jestem przeciwny tego typu "zabiegom". Również uważam, że gdyby pierwsza część była mocniejsza, bardziej dosadna to wyszłoby to na lepsze, a tak film w mojej ocenie zasługuje na 5/10 i moim zdaniem była to po prostu ot taka sobie bajeczka. Co do kontynuacji, no cóż, miejmy nadzieję, że mimo wszystko zmienią tę decyzję.
Jak już pisałem na początku, uważam, że powinno się robić więcej filmów z kategorią R, a póki co ja się cieszę, że remake/reboot "Koszmaru z ulicy Wiązów" będzie mieć taką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones