PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Ghost Rider 3?

ocenił(a) film na 5

Ciekawe czy będzie miejmy nadzieję, że tak.
Mimo iż ta część nie była arcydziełem to była lepsza (wg. mnie) od 1.
Po tym co się stało z Johnym pod koniec filmu można by z 3 części jeszcze nakręcić. Film bardzo
ciekawy nie wiem o co chodzi innym osobom. :) Polecam

PS: Rzeczywiście ta część nie ma dużego związku z 1. ale i tak jest genialna.

ocenił(a) film na 4
kozakusek

Powiedz narkotykom stanowcze nie.
Określenie tego filmu jako "genialny" zakrawa pod smutny dowcip.
Albo dramat.

Panie, chroń przed Ghost Rider 3.
Najlepszym pomysłem byłby restart serii.

ocenił(a) film na 5
Mentalis

Restart serii bez sensu. chodzi ci pewnie o to, że 2. odchodziła trochę od jedynki? Można przyjąć że jako jeździec żył długo i tamten czas minął ale mogli by coś na wstępie powiedzieć dlaczego nie ma mowy o wszystkim innym

ocenił(a) film na 4
kozakusek

Nie jest bez sensu. Już jedynka nie była dopieszczona i kulała na wielu frontach. Na pewno nie nazwałbym części pierwszej "rewelacyjną adaptacją komiksu". Podobnie jak i patrząc po ocenach, lwia część widzów.
Dwójka to po prostu fuszerka.
Sam N. Cage wspomniał, że ma już dość GR. Nie przeciągajmy agonii.
Można opowiedzieć historię kolejnego jeźdźcy, przekazać pałeczkę.
Ale Panie, broń od GR3.

ocenił(a) film na 5
Mentalis

Przeczytałem komiks i widzę różnice. Masz rację choć mi się film jako film całkiem podobał.

Mentalis

wiem że w komiksach danny był następnym ghost riderem

Mentalis

Jesteś albo chora osoba z problemami i depresja ,albo abnegatem który wszystko musi krytykować ,BRAWO ja jak połowa z normalnych ludzi oglądam ten film i albo mi się podoba albo nie ,a nie do...pier...dalam aby tylko ci co czytają później te opinie o filmie 3 nie zrobili pacanie ,zdychaj w męczarniach za brak 3 to przez ciebie a niech ten ghost rider wyrwie ci duszę i ja zje ja oglądałem to 1,2 multum razy i mi się podoba ,a nawet jak by mi się nie podobała to bym tak nie do...pier..dolil ... scenarzystom tego filmu ,bo to też ludzie ped..., tak się zamkną w sobie i zrezygnują, ciulu ,ped... pacanie wszystko było teraz sio mi z tymi komentarzami hemofilska dziw... Bangladeszu kosz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Aaalek

:D Twój psychiatra się nie popisał :D

ocenił(a) film na 5
Mentalis

Marvel odzyskał prawa do niego więc kto wie(jak panowie z disney'a dadzą kasa).

ocenił(a) film na 5
kozakusek

Jedynka była dla mnie co najwyżej bardzo dobra z plusem. Było trochę humoru, dużo zwrotów akcji, wątek miłosny (co w tym filmie wypadło naprawdę nieźle). Dwójka to miernota, nawet nie ma się co rozpisywać. Trójka mogłaby wyjść z innym aktorem, choć trudno byłoby przebić jedynkę moim zdaniem, bo akurat w pierwszej części Cage wypadł wyśmienicie.

ocenił(a) film na 3
kozakusek

Piłeś coś jak to pisałes? Bo ten film na pewno nie jest genialny. Największym minusem jest czas akcji. Większość wydarzeń dzieje sie w dzien, a w jedynce klimat był ważną częścią. I ten cały humor to jedna wielka porażnka. Denne pytanie, które dzieciak zadaje Johnny'emu jak to jest sikać w trakcie przemiany. A te pojazdy GR to porażka. W jedynce pojazdy jeźdźców ulegały przemianie (nawet koń),a w dwójce tylko sie zapalały. Ta część to po prostu dno.

ocenił(a) film na 5
BlakJoint

Wymieniłeś bardzo ważne argumenty i zgadzam się z Twoją opinią. Zawsze oglądając film lubię się czegoś napić, a że pisałem to zaraz po obejrzeniu... :) przejrzałem film jeszcze raz (na trzeźwo) i cofam moją pierwszą wypowiedź. 1 była bardziej nastrojowa.

kozakusek

A dla mnie obie są dobre. Być może 2 jest zbyt przekombinowana.
Mam nadzieję, że GR3 będzie i że Cage zmieni zdanie.

Zmieni na pewno, gdy tylko pojawi się większa kasa na produkcję i promocję filmu.
Daję 8 bo uwielbiam tego superbohatera oraz Cage'a ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Aaalek

Rodzice wiedzą, że używasz komputera?

ocenił(a) film na 3
kozakusek

Tia ... Ale wiesz że diler cię oszukał ? Ja nie wiem co musiałeś brać żeby stwierdzić że ten film jest lepszy od jedynki. No chyba że film oceniasz tylko i wyłącznie pod względem ilości efektów specjalnych na ekranie, ten zdecydowanie w tym przoduje. Ghost Rider 2 to w sumie prawie że kiepska parodia jedynki. Cage znów przeżywa dokładnie ten sam dramat co w jedynce. To samo toćka w toćkę ! No a przecież sobie z tymi rozterkami poradził na końcu jedynki. Poza tym mamy efekty specjalne, oklepany scenariusz, sikanie ogniem (niestety to nie żart), efekty specjalne, armagedon który daje szansę na więcej efektów specjalnych no i efekty specjalne. Nie wiem czy wspomniałem że w filmie są EFEKTY SPECJALNE. Ja nie mogę takiego absurdu jeszcze nie widziałem. W tym filmie WSZYSTKO WYBUCHA. Nie ważne że nie ma prawa i nie powinno. Wszystko eksploduje. Fabuła to zwyczajny pretekst żeby się pochwalić kto zrobi większy wybuch z większa ilością ognia. Krótko mówiąc to tandetny film klasy B robiony pod 3D.

SirDrX

Według mnie film jest bardzo bardzo dobry. Rozumiem,że każdy ma inne zdanie ale trochę niektórzy przesadzają no ale cóż... Wydaje mi się, że fajnie by było gdyby chcieli zrobić 3 część, gdyż dwójka bardzo ciekawie się zakończyła

ocenił(a) film na 10
kozaczek99

mi tam jedynaka podoba sie i podobała zawsze , to mój ulubiony film , fakt 2 mnie na kolana nie powaliła, ale mam nadzieje , ze jeśli zrobią coś więcej to się postarają;-] jedynka miała swój klimat nie to co cz.2.

kasia1993_2

:*:*:*:*:*:*:**;* po porostu cie kocham ,mów tak dalej ,chociaż jedna rozsądną osoba ,ale nic dziwnego kobiety zawsze były mądrzejsze ,dlatego my się radzimy

ocenił(a) film na 3
kozakusek

Haha, ależ mnie ubawiłeś tą wypowiedzią. Daj trochę tego zielska to też będę za 3 częścią!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones