Ghost Rider: Spirit of Vengeance

1 godz. 35 min.
5,3 53 383
oceny
5,3 10 53383
6 072
chce zobaczyć
{"rate":5.25,"count":4}
{"type":"film","id":459266,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ghost+Rider%3A+Spirit+of+Vengeance-2011-459266/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ghost Rider 2
 • BlakJoint ocenił(a) ten film na: 3

  że czaszka uległa zwęgleniu. Zamiast siedzieć i wymyślać takie pierdoły, to mogli wymyślić naprawde dobry scenariusz. A tak daje 3/10 ze względu na efekty.

 • Jin_Mizzo ocenił(a) ten film na: 2

  BlakJoint Heh chleb i igrzyska, i tyle w temacie, a scenariusz? Kto by się przejmował scenariuszem. Zastanawia mnie tylko co siedzi w głowie N.Cage'a kiedy po przeczytaniu scenariusza spogląda w lustro i mówi: "Tak, to właśnie film w ktorym chcę zagrać!". Cos gdzieś się w głowie odkleiło i najwyraźniej już nie da się wstawić na miejsce...

 • BlakJoint ocenił(a) ten film na: 3

  Jin_Mizzo Oby tylko Skarb Narodów 3 nie był taką porażką jak to.

 • Jin_Mizzo ocenił(a) ten film na: 2

  BlakJoint Pan Mikołaj ma wybitny antytalent do wybierania ról. Może daje do przeczytania scenariusz swojemu psu a potem pyta o wrażenia i opinie. To może być klucz do zrozumienia jakimi ścieżkami podąża Jego kariera. Faktycznie nielimitowane wersje grymasów Pana Mikołaja w liczbie 8 mogłyby być zjadliwe, ale w Filmie a nie filmie. Tym bardziej powinien rozważnie dobierać scenariusze. Ale cóż, nie moje łyżwy, nie moje lodowisko. Pozdrawiam.

 • rockman_fw ocenił(a) ten film na: 6

  BlakJoint Nie pisz o głupotach - to jest film na podstawie komiksów Marvela i stąd płonąca czaszka. Jeżeli nie lubisz komiksów, to już twoja sprawa.

 • BlakJoint ocenił(a) ten film na: 3

  rockman_fw Ale ja uwielbiam komiksy ;] Po prostu ten film jest tak denny że to szok

 • BlakJoint Zgadzam się. Wielka przepaść między 1 a 2 częścią. Film oglądało się z bólem. Zasiadalem do kontynacji przygód ghost ridera a dostałem tandetne filmidlo ze Stevenem seagalem.