PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 973
oceny
5,3 10 1 54973
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

Dlaczego?
- lepsze efekty specjalne i zdecydowanie ciekawsza gra aktorów.

Co nie zmienia faktu że to fabularny mega gniot. Reżyser chyba nie bardzo się odnalazł w scenariuszu o.O

użytkownik usunięty
djendriu92

Nie do końca się zgodzę z efektami. W jedyne motor się transformował i był bardziej w stylu Harleya. Tu mamy zwykły motor który się dymi, bo nawet nie zostawia śladu płomienia.
Również wysysanie duszy zostało udziwnione. Zamiast wypalać ją spojrzeniem, po prostu się gapi i osoba zamienia się w popiół po pewnym czasie.

Filmu nie oglądałem ale jeśli to prawda co mówisz o "Pokutnym spojrzeniu" to trochę głupie.
W jedynce było widać że Rider niszczy przeciwnika samym sobą, że szpikuje go bólem każdej osoby którą skrzywdził.

ocenił(a) film na 5
djendriu92

Jak tam film zarobił więcej od Dreeda... itp. Dla mnie słaby, tylko dwie sceny przykuły moją uwagę do telewizora =/

ocenił(a) film na 6
djendriu92

Zgadzam się z `reveier_dark` 1 była lepsza, lepiej zrobiona. W 2 fabuła zapowiadała się ciekawie ale jeśli chodzi o montaż i niektóre sceny to 1 jest 100x lepsza. Dałm mu 6/10 tylko ze względu na Nicolasa Cage-a i Fergusa Riordana bo fajnie grali.

djendriu92

Efekty były boskie! Wrzucę linka (jeśli można) bo spodobał mi się filmik z youtube'a, świeży, rzućcie okiem:
http://www.youtube.com/watch?v=u1_fySPatxE

ocenił(a) film na 10
djendriu92

Śmierdzi mi japońską produkcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones