PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459266}

Ghost Rider 2

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,3 54 972
oceny
5,3 10 1 54972
4,0 9
ocen krytyków
Ghost Rider 2
powrót do forum filmu Ghost Rider 2

...a więc czekam na to..=] PS:jak patrze po niektórych dobrych filmach na wasze negatywne komentarze to śmieje sie prosto w monitor..buahaha...jacyś niekumaci jestescie albo bez wyobraźni...GHOST RIDER ELEGANCKO pozdrawiam chwdp

gebofon

Mnie tam zastanawia czy kontynuują Blaze'a czy wprowadzają Ketch'a ;)

ocenił(a) film na 1
gebofon

Też tak sądze że jest dobry,ZAJEBISTY.Dałem mu 8/10,a ty?? Nie mogę sie doczekać drugej cześć.Pozdro.

GotTheLife

Mam nadzieję że to będzie kontynuacja Blazea :)

RokiCor

Ja bym tam chętniej Ketch'a zobaczył ... ale jest to niemożliwe z 2 powodów
- Kingpin wystąpił już w Daredevil'u ... a Marvel zapowiedział że nie będzie łączył ze sobą filmów.
- Scarecrow byłby odrazu kojarzony z Batmanem ...

Przy Blaze można by wprowadzić jako tego złego już całkowicie diabła. Albo zekranizować Drogę ku potępieniu ;)

ocenił(a) film na 5
Grievous

Droga ku potępieniu jest zbyt brutalna aby przenieść ją na ekrany, chyba, że całkowicie zmienić scenariusz. Widzowie nie chcą widzieć aniołów jako morderców i z całą pewnością oczekują też dobrego zakończenia.

Robert10203

I co z tego że zbyt brutalna? W końcu Ghost Rider to nie bajka dla dzieci... chociaż 1 część taka była :)

Jakoś w Constantine Gabriel świętością nie grzeszył a film był niezły i się sprzedał ;)

Ghost Rider to komiks który ma zadatki do nakręcenia naprawdę mrocznego Thrillera Fantasy zahaczającego nawet o horror z domieszką Gore ;)

Może i zakończenie to może nie jest Happy End ale ten kto czytał dalej historię ten wie że Blaze z piekła się wydostał więc można zrobić furtkę do 3 części.

Tylko ten Cage... on za chuja nie pasuje do Blaze'a...

ocenił(a) film na 5
Grievous

Wiem jakie są komiksy z udziałem Ghsot Raidera, zwłaszcza miniserie, jednak skoro pierwsza część była dość grzeczna to i sequel nie może być krwistym horrorem. Zresztą nawet Punisher był w swoim filmie nad wyraz grzeczny, a otrzymał dość dobre oceny.

Sam byłbym za nakręceniem drogi do potępienia, bo to była seria z prawdziwą akcją, sensem i przesłaniem. Dużo nietypowych bohaterów i ciekawe zakończenie.

Ps. W którym komiksie Ghost Raider wydostaje się z piekła? Został on wydany w Polsce?

Robert10203

W miniserii Vicious Cycle dziejącej się po "Drodze...". Ta miniseria jest wprowadzeniem do aktualnej serii wydawanej w USA. I nie... komiks nie został wydany w Polsce.

gebofon

Pierwsza część ma tylko świetnie opracowanego Ghost Ridera. Nic więcej nie udało im się wykrzesać. Gdzie ów przepotężny Blackheart z komiksów? Jeśli idzie o scenariusz to wolałbym aby pierwszy film był adaptacją "Drogi ku potępieniu" Ennisa. Tam GR się nie patyczkuje a wizja psychopatycznej anielicy i zakręconego demona jest całkiem fajna. Poza tym zwyrodniałe anioły były już w Dogmie. I tam nikt nie oponował że jest niegrzecznie :)

ocenił(a) film na 6
szpaQ83_2

Ja to bym wolał żeby zrobili właśnie coś takiego jak w "Punisherze", czyli zrobili wszystko na nowo. Cage rzeczywiście nie nadawał sie do roli Ghost Ridera, ale wolę Johnny'ego Blaze'a niż Supermana w jego wykonaniu ;) Czy "Droga ku potępieniu" to dobry pomysł na ekranizację ? W sumie tak, bo rzeczywiście ma mroczny klimat, są złe anioły, jest zły ksiądz, no i nie ma happy endu.

ocenił(a) film na 7
Ultor

mogli by już puścic 2.. ile można czekać .. co chwile oglądam pierwszą cześć bo leci na HBO ... tak mi sie podoba ten film, i jeszcze tyle czasu mam czekac ;/ ile można film kręcic.

ocenił(a) film na 3
Natalcia_6

no właściwie to jeszcze chyba wogóle nie zaczeli...Ale tez sie nie moge doczekac mi ten film sie zajebiscie podobal. A dwójka dopiero na 2011...kurwa..

ocenił(a) film na 7
RiDeR882

no ta... życie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones