PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111529}
6,3 175 884
oceny
6,3 10 1 175884
3,7 14
ocen krytyków
Ghost Rider
powrót do forum filmu Ghost Rider

Widzę, że wielu ten film się nie podobał. Owszem, trochę głupawy, ale pamiętajmy że to
jeden z filmów o superbohaterach. Jak się to ogląda, to trzeba wyłączyć myślenie i
zapomnieć wszystko, czego się nauczyliśmy w szkole (motor nie może jechać po ścianie
wieżowca, nikt nie przeżyje wprasowania w ścianę przez tira itp), a wtedy przyjemnie
spędzimy wieczorek. Osobiście bardzo mi się spodobał Ghost Rider, był taki mhroczny(Ty!
Ty jesteś winny! SPÓJRZ MI W OCZY!) i nieprzewidywalny(Niespodzianka!), i strasznie
badassowy( nie wiem, jak to inaczej określić. Może tak że był łoooooo?) Polecam.

ciamciaramcia09

Mi też się bardzo podobał, mimo tylu absurdów. Fajnie zrobili ten klimat. Fabuła może nie jest super ambitna, ale daje radę. Nie mogę się już doczekać premiery drugiej części :)

ocenił(a) film na 2
Kikispy

Jak dla mnie film-tragedia. Fabuła- lepiej nie komentować, efekty specjalne też do bani. Jedyne co ratuje film od 1 to świetny soundtrack ale to raczej nie jest wyznacznikiem wartości filmu..

ciamciaramcia09

Oczywiście, wyłączyć myślenie i ocenić go na równi z prawdziwymi arcydziełami kina. Tak robią tylko prawdziwi hardkorzy !

ciamciaramcia09

Mi się podobał. Na pewno nie nudziłem się podczas oglądania. Typowy film mający dostarczyć niewyszukanej rozrywki. Jednak jeżeli ktoś nie lubi mrocznych bajek w których brak logiki to odradzam.

ciamciaramcia09

A mi w tej roli wyjątkowo spodobał się Nicolas Cage :), jednak moja ocena (8/10) nie wynika tylko z tego powodu. Efekty specjalne są wystarczające jak dla mnie, chociaż ja w tej kwestii nigdy nie byłam zbyt wymagająca, no i przyznaję, że kompletnie się na tym nie znam. Oceniam na zasadzie: "aha, świetnie to wyglądało", "ooo, dobre", "łoooo". Może i wydawać się mało inteligentne, ale cóż.. :)
Pomysł na film świetny, wykonanie dobre.
Fanom tego filmu polecam Piekielną zemstę, jak dla mnie coś w ten deseń:
http://www.filmweb.pl/film/Piekielna+zemsta-2011-539302.

ocenił(a) film na 7
AnneJuliette

Pomysł na film dobry bo komiks był dobry;p

AlbertWesker

O ja durna. Jak mogłam nie wiedzieć nic o komiksie... Nadrobię to i przeczytam. :)

ocenił(a) film na 7
AnneJuliette

Nie przesadzaj komiks z lat 70 jak mozna o nim nie slyszec;) tak samo jak spider man i inne to przecież nic znanego:P

AlbertWesker

Nie jestem fanką komiksów, może dlatego taka ze mnie ignorantka. Ostatnio jednak postanowiłam przeczytać "Żywe trupy", tak dla porównania z serialem. :)

ocenił(a) film na 7
AnneJuliette

serial przy komiksie wymieka;p

ocenił(a) film na 1
AnneJuliette

Spodobała Ci się gra Cage'a w tym filmie? Człowieku odstaw prochy bo ci szkodzą.

Zenek_Czacha

Grzeczniej. Lubię Cage'a, może dlatego przymykam oko na niektóre jego niedociągnięcia w sztuce aktorskiej.

ocenił(a) film na 7
AnneJuliette

Czasem one sa zbyt wielkie by przymknac oko:P ale czasem pokazuje ze jednak potrafi grac

ocenił(a) film na 1
AnneJuliette

Grzeczniej? Proszę uprzejmię!
Racz odstawić narkotyki, gdyż negatywnie wpływają na Twój odbiór rzeczywistości. Kłaniam się i życzę dobrego dnia.

Lepiej? :)

Zenek_Czacha

Widzę, że masz alergię na ten film.
Tak, lepiej. Dziękuję :).

użytkownik usunięty
AnneJuliette

GR w tej części wygląda lammersko, jak plastikowa figurka. Mendes gra beznadziejnie a Cage w ogóle. Fabuła kuleje, Ghost za łatwo załatwia tych wszystkich kolesiów. Dwójka mi się tak ardzo podobała, że narobiła mi ochoty na tą część, jaka by ona nie była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones