PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420439}
6,3 10 138
ocen
6,3 10 1 10138
6,8 4
oceny krytyków
Ghost Town
powrót do forum filmu Ghost Town

Wpisujcie najśmieszniejsze sceny z filmu

ocenił(a) film na 6
27milena27

daj znać kiedy startujemy

27milena27

Hmm,
jedyna śmieszna scena jaką zapamiętałem był moment, kiedy obudziłem moją żonę chrapaniem... tak mniej więcej na półmetku filmu - wtedy jest najbardziej nudny. Niestety.
Pozostali widzowie też raczej nie pękali ze śmiechu. Choć frekwencja była wyjątkowo wysoka, śmiech był raczej rzadkością - może przez ten kryzys (film oglądałem na Canary Wharf, gdzie ponoć ostatnio na bruku wylądowało kilka tysięcy osób)?
Osobiście odradzam - jakiś taki odgrzewany pomysł z odgrzewanymi morałami.

ocenił(a) film na 8
Zamo

pod wzgledem moralow itp zgadzam sie, nawet fabula z eve mendez byla jakas taka ostatnio, ale jako komedia romantyczna bez tego dodatku to lepsze niz pare rzeczy z tego roku.
ja sie przed chwila zasmialem jednak pare razy,
a scena? jak doktorka z opalenizna ma mu wytłumaczyc co z operacja poszlo nie tak. swietna jest.
zona akurat musiala przespac bo to 1sza polowka.

ocenił(a) film na 7
27milena27

Śmieszna była ta scena z chińskimi imionami i psem, który wyglądał jak koń ;) Na początku główny bohater mnie denerwował, ale po przemianie było już spoko. Ogólnie film całkiem fajny.

ocenił(a) film na 5
byku088

Scena z psem - koniem mnie rozbawiła, ogólnie film taki sobie lekki i przyjemny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones